Для любителів цієї процедури навіть створили спеціальні утримувачі для косметичного льоду!
Лід для обличчя, здається, стає з кожним днем все популярнішим. І хоча наукові дані, що підтверджують ефективність цієї б'юті-процедури, відсутні, існує думка, що вона допомагає людям у боротьбі з акне або набряками під очима. Так як працює крига для обличчя і чи працює? Розберемося у нашому матеріалі.
Лід для особи: користь чи шкода
Лікування холодом або кріотерапія - досить широко відомий метод в медицині. Його регулярно використовують при лікуванні ударів, щоб:
-
полегшити біль за рахунок тимчасового зниження нервової активності,
-
зменшити набряк за рахунок зниження кровотоку,
-
прискорити відновлення функцій, сприяючи загоєнню м'яких тканин.
З льодом для обличчя все працює трохи інакше, пише Нealthline. Любителі протирати обличчя льодом стверджують, що процедура може:
-
усунути набряклість, особливо навколо очей,
-
зменшити жирність шкіри,
-
полегшити акне,
-
заспокоїти сонячні опіки,
-
зменшити набряки та запалення, включаючи висип та укуси комах,
-
зменшити появу зморшок,
-
надати шкірі здорового сяйва.
При цьому видання наголошує, що користь льоду для особи не підтверджена клінічними дослідженнями.
Перед тим, як протирати обличчя кубиками льоду, варто врахувати можливі побічні ефекти від процедури. Лід може спричинити спазми судин, які, у свою чергу, порушать харчування епідермісу. Крім того, лід може "висушити" шкіру - тут вже недовго до появи лущення та червоних плям. Серед "побочок" процедури також втрата еластичності шкіри.
Кому не можна використовувати кубики льоду?
Перш ніж починати крижані процедури для обличчя, варто проконсультуватися з сімейним лікарем або дерматологом. Фахівці краще знають не лише про особливості вашого організму та шкіри, а й про медичні препарати, які ви приймаєте.
Якщо лікар дасть добро на косметичний лід для обличчя, краще підходити до процедури серйозно.
Ось кілька правил:
-
Заведіть спеціальний лоток для кубиків льоду, які ви використовуватимете для обличчя, та очищайте його після кожного використання.
-
Завжди мийте обличчя перед обробкою льодом.
-
Тримайте під рукою чисту мочалку або серветку, щоб витирати з обличчя лід, що розтанув.
-
Використовуйте тканину або інший бар'єр між льодом та шкірою. Це захистить ваші руки та обличчя.
-
Намагайтеся не тримати лід на шкірі надто довго. Тривала дія низьких температур може призвести до крижаного опіку.
Як приготувати лід для обличчя в домашніх умовах
Приготувати кригу для обличчя вдома також просто, як заморозити кригу для холодних напоїв. Для цього вам знадобиться вода, лоток для льоду та морозильна камера. За бажанням можна додати до ліду додаткові інгредієнти, про які ми розповімо далі.
І так, ми розуміємо, що дуже хочеться приступити до процедури прямо зараз, але ще один момент! Використовувати лід для обличчя потрібно правильно - загорніть чотири або п'ять кубиків льоду в м'яку бавовняну тканину і 2-3 хвилини робіть легкий масаж круговими рухами обличчя.
Кубики льоду для обличчя - рецепти
Лід не обов'язково має бути просто замороженою водою. Наприклад, шанувальники цієї процедури пропонують використовувати також каву, чай або інші напої, що містять кофеїн. Чому саме він? Згідно з дослідженнями, кофеїн може проникати у шкіру та посилювати кровообіг.
🧊 Лід для обличчя з алоє
Алое віра використовується на лікування низки шкірних захворювань. Національний центр комплементарного та інтегративного здоров'я США стверджує, що алое може прискорити загоєння опіків та покращити стан акне. Так що цей інгредієнт підійде людям із проблемою шкірою.
Інгредієнти:
-
сік червоне
-
вода
Приготування:
-
Змішайте воду і сік червоне в рівних пропорціях.
-
Залийте суміш у форму.
-
Поставте в морозилку до повного замерзання.
🧊 Лід для обличчя із зеленого чаю
Ряд досліджень свідчать про те, що катехіни, що містяться в зеленому чаї, мають противірусну та антибактеріальну дію. Такий лід для обличчя має антивірусні та антибактеріальні властивості.
Інгредієнти:
-
листовий зелений чай
-
окріп
Приготування:
-
Заваріть зелений чай і дайте йому охолонути.
-
Розлийте чай у форму для льоду.
-
Помістіть у морозилку до повного замерзання.
Раніше ми розповідали про те, що таке хелікс-пірсінг. Цей вид пірсингу популярний уже кілька років. Але чи він безпечний?
Вся інформація медичної тематики та інформація, що стосується здоров׳я, розміщена на сайті Хочу.ua, має виключно інформаційний характер і не є медичними порадами. Будь-які поради медичного характеру, зокрема щодо прийому тих чи інших препаратів, може давати тільки фахівець. Якщо у вас виникли проблеми зі здоров׳ям, зверніться до лікаря.