Чимало модниць хочуть робити манікюр та педикюр самостійно. Для цього вони купують гель-лаки, лампи для їхньої полімеризації та інші необхідні інструменти. Для вас — покроковий майстер-клас від HOCHU.ua, як правильно зробити манікюр, і що потрібно купити для старту.
Якщо ви вирішили робити собі манікюр самостійно, в першу чергу подбайте про свою безпеку. Мова іде про стерилізацію інструментів. Придбайте 2 контейнери для хімічного розчину, ультразвукову мийку, сухожар і ультрафіолетовий бокс. У магазинах для манікюру оберіть будь-який хімічний розчин, що вбиває бактерії. Використовуйте його згідно з інструкцією.
Для манікюру вам потрібні: апельсинові палички, ножиці чи кусачки, топірець, баф, щітка і пилочка. Перед тим, як робити манікюр, простерилізуйте інструменти. Стерилізувати потрібно все, крім апельсинових паличок, одноразових пилки та бафу.
Замочіть ножиці, кусачки, топірець та щіточку в хімічному розчині, потім промийте в ультразвуковій мийці згідно з інструкцією. Інструменти повинні висохнути, після чого все, крім щіточки, покладіть їх у крафт-пакет і відправте в сухожар. В залежності від його марки, завершіть стерилізацію інструментів згідно з інструкцією вашого сухожару.
Помийте руки милом, або обробіть дезінфектором. Обережно апельсиновою паличкою підсуньте кутикулу. Забафте ніготь, а потім за допомогою топірця вичістіть зайве під кутикулою.
Якщо у вас є фрезер, за допомогою фрези “полум'я” почистіть місце під кутикулою та відшліфуйте бік пальчиків. Щіточкою приберіть зайвий пил. Після цього можна обрізати кутикулу. Пилочкою вирівняйте край нігтя.
Манікюр готовий, тепер можнга приступати до покриття. Зверніть увагу на те, що зазвичай професійні манікюрні ножиці дуже гострі, і ви можете порізатися. Тому не варто відрізати кутикулу дуже глибоко. Аби обробити рану після порізу, нейл-майстри використовують “Капрамін”, який продається у вільному доступі в манікюрних магазинах.
Важливо: вся інформація медичної тематики, розміщена на сайті HOCHU.ua, має виключно інформаційний характер і не є медичними порадами. Будь-які поради медичного характеру, зокрема прийому тих чи інших препаратів, може давати лише фахівець. Якщо у вас проблеми зі здоров'ям, зверніться до лікаря.
Нагадаємо, раніше ми писали про опіки нігтьової пластини. Експерти розповіли, як розпізнати опік, що робити, і в яких випадках взагалі не можна покривати нігті гелем чи гель-лаком.
Головне фото: @vitalina_nails_art