Що таке шопінг-лист? Зводимо непотрібні покупки до мінімуму

Шопінг

Іванна Кульбіда

Редакторка стрічки новин

Створити відповідний сезонності гардероб- це справжній виклик для справжньої леді. Адже не хочеться витрачати шалені кошти, щоб речі просто висіли у шафі. Тому потрібно скласти Shopping List з розумом і оглядом на базові речі у гардеробі.

Гардероб має задовольняти потреби, пасувати, бути функціональним і максимально комфортним. Як правильно скласти шопінг-лист, щоб не розоритися, розповідає style-on-line.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:
Фото: poltava

Для початку потрібно провести підготовку і розібрати речі у шафі. Дістаньте одяг і розкладіть його на купки за призначення:

  • щоденний;

  • домашній;

  • діловий;

  • святковий;

  • спортивний.

Правильно робити таку перевірку двічі на рік, адже часто про більшість речей ми просто забуваємо. Розкладіть речі, які вам підходять на одній площині та спробуйте скласти кілька комплектів. Так буде відразу помітно, чого не вистачає. що мале чи велике та який одяг необхідно докупити.

Фото: glamours.

Створення капсульного гардероба

  1. Він має складатися з 6-12 речей, різних позицій, які підходять вашому кольоротипу, стилю, темпу і способу життя. У результаті можна отримати 30-40 комплектів.

  2. Взуття. Має бути зручним (кросівки) і красивим (туфлі на підборах), головне, щоб вони підходили під вибрані вами образи.

  3. Аксесуари. Це ключовий аспект вашого стилю. Аксесуари можуть перетворити найпростіший образ на стильний, елегантний наряд. Сумки різних відтінків, різноманітна біжутерія, витончені окуляри та ремні, обирайте на свій смак.

  4. Верхня перша частина. Одяг, який прилягає до тіла. Кілька топів, сорочок, футболок.

  5. Верхня друга частина. Кардиган, кофта, худі, толстовка - 2-3 речі. Можна додати піджак чоловічого крою.

  6. Нижня частина. Мінімум 3 речі з джинсів, штанів, спідниць різних моделей.

  7. Сукня. Базова сукня універсального фасону.

  8. Верхній одяг. Пальто, пуховик, бомбер, джинсова куртка, тренч чи шкіряна куртка.

  9. Сумка. Невеликий рюкзак, клатч, сумка-шопер.

Все записуємо у шопінг-лист, щоб у магазині не розгубитися та не витратити гроші на непотрібні речі. Не намагайтеся купити все за один раз. Почніть з 1-3 речей, а потім докуповуйте інше. Перед тим, як йти до магазину, ознайомтеся з цінами на офіційних сайтах, адже там ціни можуть суттєво відрізнятися.

Фото:unimarket.

Що не варто купувати, навіть, якщо дуже хочеться:

  • Надто відвертий одяг;

  • речі з яскравими декоративними принтами;

  • неякісні речі;

  • одяг на "один раз".

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:

Розбираючи свою шафу без жалю позбавтеся неякісних та речей не по розміру. Лишайте лише одяг, який вважається вічною класикою.

Головне фото: blog.eva.ua