Ідеальне миття і дезінфекція: як правильно очистити дерев'яне сидіння унітаза і як робити точно не варто

Лайфхаки

Софія Мельник

Редакторка стрічки новин

Дерев'яне сидіння для унітаза. Фото: prom.

Вибирати свій білий "трон" потрібно з урахуванням особливостей планування та догляду

Унітаз відіграє величезну роль у будинку, адже туалет відвідують всі члени родини кілька разів на добу. Тому потрібно звернути увагу на зручність та комфорт, а також на простоту у догляді.

Сантехніка потребує регулярного прибирання, очищення та дезінфекції. Досить часто люди обирають дерев’яні сидіння унітаза вважаючи, що вони зручніші та приємніші на дотик. Проте деревина здатна накопичувати у собі запахи, тому прибирати її треба відповідними засобами, радить housedigest.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:

Якщо з миттям сантехніки впоратися відносно просто, достатньо підібрати якісні мийні засоби чи народні методи, а з очищенням сидіння з дерева потрібно злегка “заморочитися” та застосовувати лише м’які засоби для чищення та уникати агресивних засобів.

Чим не можна мити дерев’яне сидіння

  • Оцет - може пошкодити деревину та її покриття, спричинити плями або зміну кольору.

  • Відбілювач.

  • Дезінфекційні серветки.

  • Абразивні хімікати.

  • Порошки для чищення.

  • Аерозольні балончики зі спиртом чи кислотою.

Чим найкраще мити сидіння з дерева

Найкращий варіант - – це використовувати антибактеріальний засіб або засіб для миття посуду, щоб продезінфікувати кришку зверху вниз, а також кільце, що додається. Користуйтеся лише м’якою губкою чи тканиною, кришку залиште відкритою та ретельно просушіть паперовим рушником.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:

Хочемо нагадати що не бажано змивати в унітаз деякі речі. Адже це не кошик для сміття, тому ремонт може дорого обійтися.