Щоб не "грішити" на неякісну техніку: як правильно пилососити

Лайфхаки

Софія Мельник

Редакторка стрічки новин

Прибирання пилососом. Фото: allo.

Помилки, яких потрібно уникати під час роботи з пилососом

Прибирання з допомогою пилососа значно скорочує час господинь. Іноді намагаючись досягти ідеального результату господині забувають про важливі моменти та нюанси, які призведуть до повторного прибирання.

Якщо після того, як ви пропилососили у кімнаті чи на килимі залишається пил, чи бруд, не поспішайте звинувачувати неякісну техніку. Причина може ховатися у помилках, які знижують ефективність використання, пише pixelinform.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:

Не забувайте чистити щітку після кожного використання, не чекайте поки ємність для пилу повністю заповниться і не забувайте раз на місяць чистити фільтр.

Помилки при роботі пилососом

  • Не поспішайте. Швидкість погано впливає на результат. Чим швидше ви працюватимете, тим менше бруду потрапить у пилосос.

  • Найефективніший варіант прибирання – рухати щіткою не прямо, а зигзагом.

  • У процесі прибирання потрібно очищати щітки і насадки, адже сміття, яке застрягне у шлангах може погіршити тягу.

  • Спочатку у кімнаті пилотяжиться килим, який згортають і розстеляють першим після наведення чистоти. Не забувайте, що килими треба чистити з обох сторін. Працювати пилососом треба після того, як прибрали пил, але до того, як провели вологе прибирання.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:

Господині можуть забувати, що деякі речі у будинку пилососити категорично заборонено. Це може призвести до ламання побутової техніки.