“Золоте” правило для пересадки хлорофітума: робіть так - і рослина буде радувати довгі роки
Хлорофітум - це справжній зелений друг для вашого дому
Хлорофітум – це не просто кімнатна рослина, це справжній повітряний фільтр і символ домашнього затишку. Ми розповідали, як змусити цвісти різдвяник, ще одну ропулярну рослину. Тепер детально обговоримо догляд за хлорофітумом.
Його невибагливість зробила його улюбленцем багатьох квітникарів. Разом із “Школою Життя” розберемося, як забезпечити оптимальний догляд за цією чудовою рослиною.
Чому хлорофітум такий популярний?
ця рослина активно поглинає шкідливі речовини, такі як формальдегід, бензол та інші, покращуючи якість повітря у вашому домі. Рослина легко пристосовується до різних умов освітлення і температури.
А ще хлорофітум легко розмножується "дітками". Це дозволяє швидко розмножити рослину і створити зелені острівці в різних куточках вашого дому.
Як доглядати за хлорофітумом?
Хлорофітум віддає перевагу яскравому розсіяному світлу, але добре росте і в півтіні. Уникайте прямих сонячних променів. Використовуйте легкий, пухкий ґрунт з додаванням перегною та піску.
Поливають хлорофітум регулярно, але не допускайте застою води в горщику. Влітку полив більш рясний, взимку – помірний. З весни до осені підгодовуйте хлорофітум комплексними мінеральними добривами раз на 2-3 тижні. Молоді рослини пересаджують щорічно, дорослі – раз на 2-3 роки.
Здоровий і красивий хлорофітум буде радувати вас довгі роки. Також ми розповідали, як зробити фікус “Лірата” пишним.