З Яблучним Спасом! Найкращі привітання зі святом — картинки та листівки українською

Усі свята

Анна Мисюк

Заступниця головного редактора

Привітання з Яблучним Спасом. Фото: freepik.com

Зібрали для вас картинки та листівки, якими можна привітати з Яблучним Спасом

Якщо ви слідкуєте за церковним календарем, то знаєте, що Яблучний Спас ми вже відзначали. Але 19 серпня є можливість ще раз відсвяткувати цю дату за старим стилем. Тож, ми зібрали для вас найкрасивіші привітання у форматі листівок та картинок.

Яблучний Спас також відомий як Другий Спас або свято Преображення Господнього. Це свято посідає третє місце за важливістю у християнському календарі після Різдва і Великодня. Віряни вшановують подію, яка підтвердила божественність Ісуса Христа.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:

У Біблії описано, як за 40 днів до розп'яття Ісус піднявся на гору Фавор для молитви разом з апостолами Петром, Яковом і Іваном. Поки учні спали, Ісус засяяв незвичайним білим світлом. Вони також почули голос Бога з небес, який підтвердив, що Ісус є Його сином. Спускаючись з гори, Ісус попросив учнів не розповідати нікому про побачене.

У свято Преображення Господнього можна відвідати богослужіння в церкві або помолитися вдома. Цього дня віряни приносять до храму для освячення яблука, груші, сливи, мед і різні трави. За традицією, до цього свята не можна було їсти яблука, а освячені плоди рекомендується вживати сирими для зміцнення здоров'я. До святкового столу часто готують страви з яблук.

А ще цього дня заведено вітати рідних та друзів. Тому ми зібрали для вас картинки та листівки з Яблучним Спасом.

Привітання з Яблучним Спасом: картинки та листівки українською

Фото: tsn.ua
Фото: tsn.ua
Фото: unian.ua
Фото: unian.ua
Фото: unian.ua
Фото: unian.ua
Фото: tsn.ua
ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:

Також дізнайтесь, що потрібно зробити цього дня. Читайте більше про традиції Яблучного Спаса.