Ялинкові прикраси: коли купувати, які бувають і що краще вибрати

Новий рік і Різдво

Іванна Кульбіда

Редакторка стрічки новин

Вже придбана ялинка і чекає свого часу у затишному куточку будинку. Зовсім трохи часу лишається до моменту прикрашання її новорічними прикрасами, гірляндами і яскравими вогниками.

Кожного року люди намагаються придбати нові іграшки, адже частина губиться, б'ється, деформується чи просто хочеться чогось нового. Про види іграшок, які бувають та коли краще їх купувати, розповідаємо далі у матеріалі.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:

Асортимент новорічних прикрас вражає своїм різноманіттям. Можна обирати будь-якого кольору, матеріалу, форм та видів, від дешевих пластикових варіантів до розписаних вручну скляних шедеврів на замовлення.

За місяць до Нового року вже активно продають ялинкові прикраси. Зверніть увагу на акції та розпродажі, хоча не завжди вони відбуваються за реальною ціною. Найдешевше купувати за 2-3 дні до Нового року. Тоді можна придбати іграшки зі знижкою до 50%. А після свят є можливість купити їх за 70 -90% знижки. Це чудовий варіант придбати прикраси дешевше на наступний рік.

За матеріалом іграшки бувають:

  • скло;

  • метал;

  • дерево;

  • пластик;

  • фетр;

  • тканина;

  • картон;

  • кераміка.

Найбільше відомі прикраси:

1. Кулі - виготовляються з будь-якого матеріалу і бувають матові, прозорі, глянцеві і з наповненням усередині. Найбільш гарно виглядають розписані вручну скляні кулі. Але вони потребують дбайливого поводження, адже легко можуть побитися.

2. Гірлянди. Бувають електричні і звичайні. Звичайні є паперові, пластикові та тканинні. Електричні бувають одноколірні та багатоколірні, з різними величинами і кількістю лампочок та багатьма режимами мерехтіння. Обирайте якісні і вимагайте на них сертифікат якості.

3. Фігури бувають різноманітних форм. Кожного року обов'язково великий асортимент з символом року.

4. Підвісні вироби пласкої форми. Дуже часто пропонуються вироби ручної роботи або популярно виготовити їх  самостійно.

5. Намисто. Різні форми, кольори та матеріал. Можуть бути короткі, а можуть обплітати ялинку кілька разів.

6. Композиційні прикраси. Складаються з кількох частин, поєднаних однією тематикою.

7. Верхівка буває скляна пластикова або зі свіжих квітів.

8. Натуральні прикраси. Справжні шишки, льодяники, імбирне печиво та цукерки теж використовують для прикрашання ялинки.

9. Мішура, дощик, штучний сніг, бантики.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:

Гарно розписана новорічна іграшка може стати чудовим подарунком на Новий рік для колег та друзів. Подбайте про якісне упакування і привітальну листівку.