Експерт розповіла, чи дійсно березовий сік такий корисний, як про нього говорять
Навесні сотні людей причіплюють до берізок пляшки, аби набрати соку. Здавна вважається, що він корисний та здатний вивести токсини з організму, як соки селери чи огірка. Проте дієтолог показала правду та розвіяла міфи про цей напій.
Віце-президент дієтологів України Оксана Скиталінська розповіла, що раніше теж брала сік берези. Але згодом змінила свою думку про цей напій, тому що побачила його склад на власні очі.
Експерт зазначила, що варто відкинути інформацію про березовий сік з різних джерел, і в першу чергу подивитися, із чого дійсно складається цей напій. Тоді слід подумати логічно, чи дійсно без нього неможливо обійтися весною.
Склад березового соку:
-
Вода — до 99%
-
Цукри — від 0,2 до 1,5%
-
Білок і жири — сліди
-
Мідь, залізо, фосфор, кремній та інші — сліди
Додала, що насправді немає жодних клінічних досліджень “цілющих” властивостей березового соку. Проте для берези він необхідний, аби дерево не засохло, і могла далі рости та розвиватися.
Раніше ми писали, які продукти не варто їсти після 18:00. Експерт розповів секрети схуднення та розвіяв міфи щодо харчування після зазначеного часу.
Вся інформація медичної тематики та інформація, що стосується здоров׳я, розміщена на сайті Хочу.ua, має виключно інформаційний характер і не є медичними порадами. Будь-які поради медичного характеру, зокрема щодо прийому тих чи інших препаратів, може давати тільки фахівець. Якщо у вас виникли проблеми зі здоров׳ям, зверніться до лікаря.