Як почати тренуватися у тренажерному залі
Всі, хто приходить у тренажерний зал мають перед собою важливі цілі. Для когось це схуднути та переглянути харчові звички, накачати м'язи, сідниці, покращити фігуру, інші прагнуть зарядитися впевненістю та підвищити свою самооцінку.
Працювати на результат - приємно, адже у підсумку можна побудувати пропорційне, красиве та здорове тіло. Як розумно скласти свій план тренувань для дівчат у тренажерному залі, розповідає фітнес-тренер Тетяна Федорищева у відео на youtube.
Бажання присутнє, цілі вибудовані, нове взуття придбане і футболка підібрана у тон легінсам. А що робити далі? Як підійти до незнайомих тренажерів і що з ними робити, щоб не стати посміховиськом? Насамперед відкиньте якомога далі всі переживання та страхи.
Головна відмінність жіночого організму полягає у накопиченні поживних речовин про запас. Дівчата не можуть займатися через біль і просто себе жаліють. У жіночої половини м’язи розподіляються по тілу так: слабкий верх, сильний низ, вузькі плечі, слабкі руки і погано розвинені м’язи грудей. Мало дівчат роблять вправи на спину. Також жінкам значно важче побачити кубики на животі.
Важлива відмінність від якої залежатиме інтенсивність тренувань це менструальний цикл. Протягом 2 тижнів після менструації відчувається фізичний підйом та можливість більшої працездатності. Саме у цей час тренування можуть буди досить інтенсивними. Під час овуляції виникає спад активності і втрата енергії, тому у цей час потрібно зменшувати навантаження. У жіночих тренуваннях важливо, щоб навантаження було не постійним, а циклічним.
Як скласти графік тренувань у залі
При побудові програми потрібно відштовхуватися від фізичних даних, зайвої ваги, проблем зі здоров’ям, рівень витривалості та розуміти свою ціль приходу у спортзал. Від цього залежатиме вибір програми тренувань, частота відвідувань та вибір вправ.
Тренування бувають:
Кругові - коли за одне заняття проробляються усі м’язи тіла. Ідеально підходять для жіночого організму, новачків, та людей, які ніколи не відвідували зал. Тренування складається з 4-5 вправ.
Спліт-тренування - поділ м’язових груп і тренування їх в окремі дні. Підходить для високого рівня підготовки, не підійдуть для новачків та тих, хто рідко відвідує зал.
Кардіотренування - призначені для схуднення, покращення витривалості та укріплення судинно-серцевої системи.
Починати тренування потрібно з 5 хвилинної розминки, а закінчувати заминкою. Більше повну інформацію можна подивитися нижче на відео.
Раніше ми розповідали про переваги тренування з хулахупом. Адже він не лише допомагає схуднути, а й надзвичайно корисний для здоров’я.
Вся інформація медичної тематики та інформація, що стосується здоров׳я, розміщена на сайті Хочу.ua, має виключно інформаційний характер і не є медичними порадами. Будь-які поради медичного характеру, зокрема щодо прийому тих чи інших препаратів, може давати тільки фахівець. Якщо у вас виникли проблеми зі здоров׳ям, зверніться до лікаря.