Всі люди різні, тому не може бути загального стандарту ваги
Люди у гонитві за ідеальною вагою часто питають, якою ж має бути “нормальна” вага. Проте, не може бути правильної відповіді на це питання, адже орієнтуватися потрібно на різні фактори. Важливе фізичне навантаження, режим сну та правильні продукти у боротьбі з зайвою вагою.
Фітнес-тренер та нутриціолог Віктор Манзяк у відео на facebook чітко відповідає на це питання. Річ у тому, що немає ніякої норми нормальної ваги, тому що всі люди відрізняються один від одного.
Яка “нормальна” вага
В когось від природи тіло мускулисте від природи і він має велику вагу без ризиків для здоров’я і погіршення самопочуття. Тренер розповідає, що має значення не маса тіла, а кількість жиру в організмі, а точніше його локалізація в організмі. Найважливіше, щоб жир не накопичувався в животі. Це легко заміряється сантиметровою стрічкою.
У жінок і чоловіків талія не повинна перевищувати половину зросту. У чоловіка не більше, ніж 93 сантиметри в обхваті талії, а для жінки не більше, ніж 80 сантиметрів.
Можна важити різну кількість кілограмів. Можна важити 55 кг, але може бути підвищення ризиків для здоров'я, шляхом чималої кількості жиру в організмі. Тому що мало м’язів від малорухливого способу життя, а жир накопичується в животі в результаті переїдання, хронічного стресу і недостатньої кількості сну.
Раніше ми розповідали, які наслідки можуть бути від пізнього вживання їжі. Є продукти, які категорично не бажано вживати перед сном.
Вся інформація медичної тематики та інформація, що стосується здоров׳я, розміщена на сайті Хочу.ua, має виключно інформаційний характер і не є медичними порадами. Будь-які поради медичного характеру, зокрема щодо прийому тих чи інших препаратів, може давати тільки фахівець. Якщо у вас виникли проблеми зі здоров׳ям, зверніться до лікаря.