Дитина повинна почувати себе комфортно, працюючи у цій зоні
У зв’язку з безпековою ситуацією у країні школярі можуть вчитися як офлайн, так і онлайн. А тому потрібно заздалегідь потурбуватися про робоче місце для дитини. Що зробити, аби воно було комфортним - дізнавайтесь у цьому матеріалі.
Правильно організоване робоче місце, де буде зручно робити домашні завдання або ж підключатися до уроків онлайн, мотивуватиме дитину до навчання. Також немало важливо, щоб дитині ця зона подобалася.
Як організувати робочий простір для дитини
► Правильне зонування. Відокремте робочу зону від інших частин кімнати стелажами, ширмами, перегородками або шторами. Також можна пофарбувати стіни у робочому кутку в інший колір.
► Зручні меблі. Правильно підібрані стіл та крісло вбережуть дитину від розвитку сколіозу, проблем з зором тощо.
► Достатнє освітлення. Розмістіть стіл біля вікна, придбайте потужні лампи з комфортним для очей світлом (зокрема і ті, що працюють на батарейках або від павербанка, оскільки у будь-який момент можуть статися відключення світла).
► Безперебійний інтернет. Знову ж таки, коли вимикається світло, з ним з дому також “йде” зв’язок та інтернет. Тому придбайте мобільний модем або ж зверніться до свого інтернет-провайдера, щоб підключення до мережі інтернет здійснювалося за технологією PON.
► Організація простору. Всі необхідні для навчання речі мають бути у дитини під рукою. Це дозволить зайвий раз не відволікатися від занять чи домашки для пошуку тієї або іншої речі.
► Необхідні гаджети. Крім ноутбука дитині може знадобитися планшет, навушники тощо. Не буде зайвим придбати і зарядну станцію, яка їх живитиме у разі відключення електроенергії.
► Побажання школяра. Враховуйте інтереси дитини, коли облаштовуватимете її робочий простір. Наприклад, для книголюбів в можна додати окрему поличку для книг, а для художників - бокс для фарб та альбомів.
Раніше ми писали, скільки коштує зібрати в школу хлопчика та дівчинку у 2024 році. Спойлер: ціни кусаються.