Чому очищення — ключ до здорової шкіри?
Ось яким має бути правильний догляд за шкірою обличчя
Щоденний догляд за шкірою дозволяє зберегти молодість, здоров'я та красу. Неважливо, які креми та косметика будуть на шкірі, необхідно використовувати правильні підходи та методики, а також розібратися, як очищати шкіру, чим і коли саме. Згодом це увійде у звичку, і результат очищення буде помітним уже й зараз.
Косметичні засоби підбираються виходячи зі стану шкіри, її типу, віку та способу життя. Мало хто розуміє, що очищення шкіри обличчя лише частина комплексного догляду. Необхідно також пам'ятати про харчування, спосіб життя, забути про стрес, але пам'ятати про мінімальну фізичну активність. Все це у комплексі стане гарантом збереження шкіри в ідеальному стані.
Як правильно очищати шкіру?
Способів очищення шкіри є кілька і тут важлива послідовність. Кожен з етапів потрібно детально розглянути та проаналізувати.
Очищення від макіяжу
Практично кожне комплексне очищення та догляд за шкірою починається з процедури демакіяжу. Необхідно видалити декоративну косметику, використовуючи такі засоби:
-
Гідрофільна олія. Відмінний інструмент для жінок, у яких нормальна та суха шкіра. Плюс у тому, що гідрофільна олія має щільну та жирну текстуру, відповідно боротьба із залишками макіяжу дуже ефективна. Активними компонентами є олії корисних рослин, включаючи олію волоського горіха, сої, жожоба і також гіалуронова кислота;
-
Міцелярна вода. Може бути однофазною та двофазною. Активні компоненти у складі змивають навіть найстійкішу декоративну косметику. Її обов'язково потрібно змити, і навіть залишки води не повинні залишатися. Відмінний інструмент для жирної чи комбінованої шкіри.
Після цього етапу можна розпочинати наступний етап очищення.
Усунення інших забруднень
Протягом дня на шкірі може накопичуватись велика кількість інших видів забруднень. Міцелярна вода або гідрофільна олія не завжди можуть долати інші забруднення, тому потрібно використовувати додаткові інструменти. Серед них гель для вмивання та очищаючий мус для проблемної та нормальної шкіри, мус для чутливої шкіри, а також ензимний клінсер. Все це можна використовувати щодня для вмивання увечері та вранці.
Роль тоніків і тонерів
Як тільки було виконано очищення, можна виконати наступний етап догляду – тонізування. За його допомогою видаляються залишки забруднень зі шкіри, а також нормалізується баланс pH. На жаль, доглядова косметика може негативно впливати на водний баланс, відповідно необхідно вирівняти тон шкіри і додатково її освіжити.
Після використання тоніка або тонера можна говорити про те, що етап очищення шкіри завершений. Згодом буде розпочато новий етап – застосування сироваток та зволожуючих кремів, у складі яких має бути гіалуронова кислота.
Додаткові етапи очищення
Якщо зазначені вище методики можна використовувати щодня, то 1-2 рази на тиждень можна використовувати пілінги, скраби та маски. Як доповнення ензимна пудра не буде зайвою. Вона та інші засоби підбираються залежно від типу шкіри та віку жінки. Важливо вибирати натуральні та безпечні склади, де є вітаміни, мінерали та кислоти.
Основні рекомендації щодо очищення
Використовуючи міцелярну воду для видалення макіяжу не потрібно чинити сильного механічного впливу. Також не варто використовувати ватяні диски, а рекомендується проводити очищення легкими рухами рук. Ритуал очищення потрібно зробити щоденним, щоб змивати косметику та інші забруднення наприкінці дня. Не варто забувати про використання пінок та мусів уранці, тому що після нічного сну вранці на шкірі накопичується зайвий себум.
Бажано купувати косметику та засоби для чищення, склад яких включає тільки натуральні інгредієнти. З їхньою допомогою виключено негативний вплив, а також є можливість зберегти здоров'я та красу шкіри на довгий час.
- очищення
- шкіра обличчя
- догляд за обличчям
- догляд за шкірою
- секрети здоров'я
- корисні поради
- жіноча краса