Планка у динаміці: як робити і чим відрізняється ця вправа від звичайної планки (ВІДЕО)

Фітнес
Іванна Кульбіда

Іванна Кульбіда

Редакторка стрічки новин

Планка корисна вправа, яку варто виконувати щодня . Якщо стояти у планці кожного дня, то значно пришвидшиться метаболізм, покращиться постава і зміцниться загальний стан м'язів і організму.

Якщо ви займаєтеся фізичними навантаженнями вдома, то неодмінно серед ваших вправ присутня стійка у планці. Планка у динаміці зможе вивести ваші тренування на зовсім інший, новий рівень, розповідає фітнес-тренер Дмитро Глєбов .

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:
Related video
Планка у динаміці: як робити і чим відрізняється ця вправа від звичайної планки( ВІДЕО) - фото №1

Якщо ви будете виконувати такий комплекс регулярно, то ваше тіло неодмінно подякує. Ви зможете збільшити свою витривалість, підтягнути проблемні місця, укріпити м'язи і привести тіло у бажану форму.

Комплекс складається з 6 вправ.

  1. Станьте у планку і торкайтеся кожною долонею до плечей, по черзі, утримуючи рівновагу. Виконуйте по 10 разів на кожне плече.

  2. Перекати. Робимо згинаючи руки і торкаючись ліктями підлоги, виглядає наче хвиля. Робити плавно, без ривків, 10-15 разів.

  3. Підтягуємо коліно до грудей, підключаючи м'язи кору. 10 разів на кожне коліно.

  4. Далі вправа ускладнюється. Потрібно одночасно підтягувати до грудей обидва коліна 15 разів.

  5. Обидва коліна підтягуємо убік одночасно. Виконувати по 10 разів.

  6. Остання вправа - найскладніша. Потрібно максимально розтягнутися, а тоді максимально підтягнути обидва коліна до грудей.

Комплекс рекомендується повторювати 2-3 рази підряд.

@jimmymaikided Планка в динаміці! #фітнестренер #фітнесмотивація #качаємопрес #тренуваннядома #вправи #планка #планкавдинамике #TeamUSATryout ♬ Trap, hip hop, dark beat ♪(963369) - Ninja_Muzik_Tokyo

Важливо: вся інформація медичної тематики, розміщена на сайті HOCHU.ua, має виключно інформаційний характер і не є медичними порадами. Будь-які поради медичного характеру, зокрема прийому тих чи інших препаратів, може давати лише фахівець. Якщо у вас проблеми зі здоров'ям, зверніться до лікаря.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:

Планка - це вправа, яка змусить ваше тіло працювати повністю користуючись з вашої ваги. Але результат не змусить довго чекати. Ви розвинете гнучкість тіла , здобудете необхідний баланс, зміцните тіло і нервову систему. До речі, планка чудово поліпшує настрій!