Ідеальне поєднання – створюємо власні зимові парфуми, не витративши ні копійки
Зимові парфуми зовсім інші аніж літні. Але як можна знайти парфуми для холодної погоди, не витративши грошей?
Парфуми для холодів мають бути іншими, ніж для свіжих весняних чи спекотних літніх днів. І якщо осінні парфуми будуть чимось перехідним між літом і зимою, то зимові вже точно відрізнятимуться. Вони більш насичені, пряні та теплі, вони огортають затишком і зігрівають. Але чи варто витрачатися на новий флакон духів, якщо у вас на туалетному столику їх вже близько десятка?
Не варто, стверджує джерело РБК-Україна. І ми повністю із цим згодні. Адже можна створити оригінальні парфуми за своїм власним рецептом, і при цьому не витратити жодної копійки! Тому не поспішайте купувати чергову заповітну пляшечку з зимовим ароматом, що сподобався. До того ж є ризик, що їм буде пахнути кожна друга жінка. Ми розповімо, як створити власні парфуми спеціально для холодної погоди.
🍭 Секретний лайфхак
У вас, напевно, є улюблені парфуми, якими ви користуєтеся в різні сезони. Так ось, повірте, їх можна сміливо змішувати! Так, не всі парфуми будуть поєднуватися, і можна зіпсувати обидва запахи, створивши щось досить відразливе. Адже ми не професійні парфумери зі стажем, чи не так? Тому для парфумів є відповідні правила – які категорії ароматів можна змішувати між собою.
Але можна й поекспериментувати. Запасіться блоттерами – смужками щільного паперу, які пропонують у парфумерних магазинах для тестування запахів. А тепер нанесіть на одну з них два аромати, які вам подобаються. Наприклад, яскравий літній Acqua di Parma Fico di Amalfi, свіжий і солодкуватий, що пахне інжиром, жасмином і прохолодним бергамотом, і вже зовсім зимовий Dior Oud Ispahan з нотками дерева агар, троянди, сандала і пачулі.
Як вам поєднання? Воно може комусь сподобається, а комусь не дуже. Але ми навели лише приклад ароматів, а ви сміливо змішуйте свої улюблені. Сподобався запах на блоттері? Обов'язково спробуйте поносити його на шкірі, наприклад, на зап'ясті. Відчуйте, як він відкривається далі, якими нотами звучить. Якщо вам приємне таке поєднання, сміливо користуйтеся оригінальним, створеним вами ароматом. І точно не таким як у всіх!
🍭 Правила змішування ароматів
Але навіть якщо ви йдете шляхом експериментів, не заважає знати головні правила змішування ароматів.
-
За основу беріть легкі парфуми, а краще туалетну воду, зі слабким і ненав'язливим запахом. Такими будуть духи для теплої пори року та для денного застосування.
-
Як другий шар вибирайте більш насичені аромати – зимові запахи, вечірні, східні, солодкі та пряні.
-
Основу наносьте в два розпилення, акцент – рівно вдвічі менше, тобто в одне розпилення. Більш насичений аромат може перебити основний легкий, тому його має бути менше.
-
Не змішуйте парфуми в одній банці – так ви можете зіпсувати аромат. Просто розпилюйте їх один на одного прямо на тіло. Спершу основу, а потім акцент.
-
Виходьте зі свого типу шкіри. Якщо шкіра прохолодна, вибирайте за основу квіткові аромати, якщо тепла – солодші фруктові.
-
Вивчіть піраміду двох ароматів, які збираєтеся змішувати. Навіть якщо вони пахнуть зовсім по-різному, добре, якщо в них буде одна-дві однакові ноти. Тоді вони точно поєднаються між собою.
-
Найкраще змішувати моноаромати. Наприклад, парфуми з яскраво вираженою нотою троянди добре поєднуються з парфумами із запахом кислої смородини. А цитрусові парфуми – з шоколадом та спеціями.
За допомогою цього лайфхака та наших порад вам вдасться створити аромат, який буде притаманний лише вам! І при цьому не витрачатися на чергову пляшечку із запахом. А якщо у вас дуже багато парфумів, не завадить дізнатися, як їх правильно зберігати, щоб аромат не вивітрився і не змінив запах.