Натуральний захист вашого дому: як без хімії та переплат прибрати конденсат з вікон
Щойно температура за вікном стає нижчою, ніж у вашому домі, вікна починають “плакати”. Позбутися конденсату часто буває непросто. Особливо неприємна ця проблема для тих, хто не розуміє, чому конденсат взагалі з’являється.
Оскільки з причиною ми вже розібралися, пропонуємо вам геніальне вирішення проблеми. Скориставшись цим екологічним лайфхаком, про появу конденсату на вікнах ви зможете забутися раз і назавжди, наче такої проблеми ніколи й не існувало, передає Express. А найголовніше, що усе, що вам доведеться зробити - це підібрати правильний вазон, який треба буде поставити на підвіконня.
ТОП-4 кімнатні рослини, які захистять вікна від конденсату
Оберіть собі одну або декілька рослин зі списку, поданого нижче, й більше не турбуйтеся про “плач” вікон - ні конденсат, ні поява цвілі вам більше не страшні!
-
Плющ англійський
Ця рослина здатна успішно боротися з надмірною вологістю повітря, при цьому ще й відфільтровуючи токсини. Головний мінус, про який варто знати: цей вазон токсичний і домашні тварини можуть ним отруїтися, тому не підпускайте до нього своїх улюбленців!
-
Мирна лілія
Досить красива кімнатна рослина, за якою ще й легко доглядати. У період цвітіння на вазоні з’являються неймовірні красиві білі квіти, а листя круглий рік вбирає у себе зайву вологу.
-
Сансев’єрія
Інша назва цієї популярної рослини - “тещин язик”. В останні роки вона набирає все більшої популярності як серед любителів кімнатних рослин, так і серед початківців, які мають вдома всього декілька вазонів. Причина проста - за сансев’єрією легко доглядати, вона дуже красива, недорога і, як з’ясувалося, має ще й практичну користь, адже її листя вбирає в себе зайву вологу та фільтрує побутові токсини, якими насичене повітря.
-
Пальми
Ці красиві тропічні рослини чудово контролюють рівень вологості у кімнаті. Найкращими варіантами для наших країв вважають такі види: пальма арека, дамська, карликова або очеретяна пальма.
Раніше ми розповідали про те, що насправді означають цифри на радіаторі. Якщо цього сезону плануєте трохи зекономити на опаленні, ви повинні про це знати!