Беремо максимум! Як зробити, щоб радіатор працював на повну
Холод і морози змушують людей шукати максимальні способи зігрітися вдома. Вмикати котел на повну потужність, одягатися тепліше і застосовувати додаткові способи обігріву.
Проте можна зменшити тепловитрату від радіаторів опалення застовуючи відомі прості методи. Що може красти тепло, розбираємося з pershij.
-
Зробіть доступ до радіаторів вільним. Заберіть все, що закриває та загороджує його. Пам'ятайте - накривати радіатори не можна. Відставте меблі, зніміть декоративні панелі і підніміть штори вище, щоб вони не закривали батареї.
-
Розмістіть за радіаторами екран з фольги, який відбиватиме тепло і направлятиме його до кімнати, а не обігріватиме стіну.
-
Якщо встановлюєте радіатори, то придбайте темного кольору. Коли дозволяє інтер'єр - перефарбуйте свої білі у чорний, бронзовий чи коричневий колір, це збільшить тепловіддачу на 25%.
-
Якщо одягнути на радіатор металевий кожух, то збільшиться корисна площа і тепло ефективніше поступатиме до кімнати, обігріваючи її.
-
Регулярно мийте радіатори від бруду, пилу та павутини, адже це блокує тепло і зменшує обігрівання приміщення.
-
Не сушіть вологі речі на батареях опалення, мокрий одяг забирає тепло і робить вологим повітря.
Раніше ми писали, як правильно обирати обігрівачі для будинку. Це допоможе вам завжди бути у теплі, почуватися комфортно і створюватиме атмосферу затишку.