Як зрозуміти котячу мову: що вам каже пухнастик своїм хвостом? (ВІДЕО)

Домашні тварини
Богдана Карц

Богдана Карц

Головна редакторка

Як зрозумти кота за його поведінкою та рухами хвостом
Що каже кіт своїм хвостом? Фото: ШІ для Хочу!

Вчимося розпізнавати базові сигнали

Багато господарів хотіли б володіти мовою тварин. Та, на жаль, поки що це неможливо… Однак є різні способи дізнатися, що на думці у вашого котика або песика! Раніше ми розповідали, як зрозуміти, що кіт вас любить, а тепер пояснимо, як зчитувати емоції та бажання тварини за її хвостом.

Цікавим відео поділилася в Instagram користувачка з ніком s_a_r__a_r_t. Дівчина зобразила 6 різних випадків, коли кіт рухає хвостом. Що означає кожен із них — розповідаємо далі у цій статті! 👇

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:
Related video

Котяча мова: що означають різні рухи хвостом

  1. Котик у верхньому лівому кутку полює. Це значить, що в його полі зору перебуває здобич чи просто якийсь цікавий для нього предмет, на який він готовий напасти.

  2. Наступний котик (по центру у верхньому ряду) — зацікавлений або ж роздратований, в очікуванні чогось.

  3. Праворуч зверху, у кутку, зображений щасливий котик із вертикально піднятим хвостом, кінчик якого посмикується. Це означає, що пухнастик радий вас бачити й не проти взаємодіяти.

  4. Злий кіт, готовий до бійки чи просто надто сильно збуджений, як на картинці ліворуч в кутку у нижньому ряду, теж піднімає хвоста вертикально. Однак у цьому випадку хвіст буде сильно розпушений.

  5. Котик по центру у нижньому ряду — наляканий. В такому разі тварина пригинається до землі і трохи посмикує хвостом. Також ця поза може свідчити про те, що тварині щось болить, тому ігнорувати її не варто!

  6. Роздратований котик виляє хвостом зі сторони в сторону, причому дуже активно.

Ще більше цікавого про котячу мову тіла та різні сигнали, які коти подають нам своїм хвостом, знайдете у цьому відео 👇

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:

Раніше ми розповідали, як визначити характер кота за його подушечками на лапках. Дізнавайтеся прямо зараз, що означають різні форми, такі як “вулкан”, “ракета“, “серце” або “рисове зернятко“.