Реставруємо старі меблі: креативні ідеї для натхнення (ВІДЕО)
Для вас — добірка ідей, як модно реставрувати старі меблі своїми руками
Воєнний стан скасував чимало планів та мрій. Люди, які хотіли робити ремонти вдома і придбати нові меблі, змінили свої пріоритети. Раніше ми писали про біофільний дизайн інтер’єру, а тепер розкажемо, як переробити старі меблі своїми руками, аби зекономити і водночас мати затишок.
Переробити меблі до невпізнанності можна і без майстра. Із цим завданням легко впораються жінки. Головне — час, фантазія та акуратність.
У першу чергу зі старих меблів потрібно зняти лак, після чого зачистити основу, аби вона стала матова і гладка. Потім знежирте поверхню та покрийте грунтовкою для дерева. Коли вона висохне, згідно з інструкцією, можна декорувати.
Оберіть улюблений колір та наносьте його на підшотовлену поверхню. Обирайте невеликі паралонні валики для фарбування. Зробіть 3 — 4 шари, але кожен повинен добре висохнути. Після цього покрийте реставровану поверхню акриловим лаком. Це може бути і матовий, і глянцевий лак — обирайте, який вам більше підходить. Не забувайте, що лакувати потрібно також у 4 шари, даючи повністю висохнути кожному шару.
Тепер можна змінити гарнітуру. Водночас із фарбуванням стильно робити декупаж, додавати рокалові вставки та ірнший декор.
Раніше ми писали про робочу зону на балконі. Дизайнери показали, як її легко і гарно оформити, аби стало зручно та затишно.