Обираємо ялинку: 3 секрети, як не купити одноразове смердюче дерево
Не економте на ялинці, аби не зіпсувати собі Новий рік
Чимало українців обирають замість живої — штучну ялинку. Проте не завжди така покупка виявляється вдалою. Часто ялинка втрачає свій розкішний вигляд через декілька днів після того, як її нарядили. Раніше ми писали, у чому зустрічати рік Змії різним знакам Зодіаку, а тепер підкажемо, як обрати якісне дерево з першого разу.
Якщо обрати штучну ялинку правильно, вона прослужить близько 15 років, і буде мати гарний вигляд кожного разу, коли ви дістаєте її з упаковки, пише tsn.ua. Тому не варто поспішати, якщо ви вирішили таки купувати штучне, а не живе дерево. Обов’язково зверніть увагу на нюанси, які будуть вказувати, чи дійсно ваш вибір — якісний.
3 секрети якісної штучної ялинки:
-
Безпечний матеріал. Обирайте ялинку із волосіні (монофіламентна нитка) або поліпропілен. Ці матеріали роблять штучне дерево максимально схожим на справжнє, а ще — безпечні та стійкі. Не купуйте ялинку, яка виготовлена із ПВХ-плівки.
-
Запах. Зверніть увагу на запах ялинки. Штучне дерево не буде пахнути, як справжнє, проте і гострого запаху воно мати не повинно. Інакше можуть бути проблеми зі здоров’ям.
-
Сертифікат. Не варто купувати підробку, навіть якщо вона максимально схожа на дорогу, штучну ялинку. Таке дерево може бути не якісним і наробити проблем. Наприклад, загорітися, або недобре пахнути на всю кімнату. Гроші за ялинку вам ніхто не поверне.
“Лита” ялинка: переваги та недоліки
Не виходить із моди лита ялинка. Вона дедалі більше набуває популярності завдяки своєму розкішному вигляду. Таку ялинку можна не відрізнити від живої з першого разу. “Литі” ялинки виготовляють із м’якого харчового пластику. Завдяки йому вона має натуральний вигляд і служить довше, ніж усі інші матеріали штучних дерев. А ще вона цілком безпечна.
Проте є один мінус — цю ялинку потрібно правильно спакувати. У першу чергу її не можна складати, інакше вона втратить свій вигляд. Для такої ялинки купують чохол, аби вона не запилилася, і ставлять в окрему господарчу кімнату. Там, своєю чергою, не повинно бути холодно. Литу ялинку потрібно зберігати при кімнатній температурі.
Раніше ми писали, коли українці будуть відзначати Різдво за новим стилем. Віряни готуються до Святої Вечері та дотримуються усіх прикмет і правил великого свята.