Ця хитрість “грає” з вашим мозком: чому ковбасу ріжуть навскіс
![як правильно різати ковбасу чому ковбасу ріжуть навскоси](https://hochu.ua/static/content/thumbs/780x468/5/81/33kbuc---c5x3x50px50p--6e7f4b62710b849fc83f94c44a4c1815.jpg)
Є просте пояснення
Є чимало цікавих фактів, пов’язаний із нашим сприйняттям продуктів та товарів. Ми розповідали, чому шоколадні фігурки роблять порожніми всередині. Тепер розповімо, звідки взялась традиція різати ковбасу навскіс.
Багато хто задається цим запитанням: чи це традиція, яка не має особливого сенсу, чи є суттєва причина. Розповідаємо про це детально разом із “ТСН”.
Практичне значення нарізання навскіс
Існує кумедна легенда про віденського м'ясника, який нібито побачив мишу у своєму черевику та випадково нарізав ковбасу під кутом. Насправді ж, усе просто - під час приготування ковбаси структура змінюється, волокна стають більш жорсткими та щільними. Якщо різати ковбасу вздовж волокон, ніж буде зустрічати більший опір, ніж при навскісному нарізанні. Так більший шанс, що скибочки вийдуть нерівними.
Як на нарізання впливає маркетинг?
Косий зріз ковбаси виглядає естетично привабливим та має більшу площу, тож на вітрині така ковбаса має більш привабливий вигляд. Така нарізка привертає увагу покупців, це хитрість, що “грає” з вашим мозком, що створює ілюзію більшого розміру скибочки.
Чи відрізняється смак залежно від нарізки?
Попри те, що в обох випадках ви їсте одну й ту саму ковбасу, є думка, що нарізані під кутом продукти смакують краще. Це пояснюється тим, що більший шматочок має більшу площу контакту з ротовою порожниною.
Отже, нарізання ковбаси навскіс – це не просто випадковість, а й продуманий маркетинговий хід. Також ми розповідали, як правильно їсти хурму - зі шкіркою чи без.