Неприємний сюрприз від банку, на який ви самі підписалися: чому з рахунку можуть неочікувано зникати гроші

Пояснює фінансист, голова правління одного з найбільших банків України
Зовсім нещодавно українцям почали надходити дивні листи зі “штрафами” від суду. Що це за обманка, ми вже розповідали, а тепер пояснимо, як реагувати на неочікуване списання коштів з рахунку банком.
Часом виникають ситуації, коли з картки українців із невідомих їм причин “зникають” гроші. Їх списує банк. Чому і чи легально це, пояснює голова правління “Ощадбанку” Сергій Наумов у своєму телеграм-каналі.
❗️Договірне списання може бути неприємним сюрпризом для клієнтів 🙁. Цього тижня до нашого контакт-центру надходило багато питань, що стосуються цієї теми,
Він пояснює, що процедура списання коштів банком насправді передбачена у договорі, який підписують клієнти фінустанови. Якщо ви — клієнт “Ощадбанку”, то вона прописана у п. 7.1, розділ VII Договору комплексного банківського обслуговування Ощаду 📃.
Ця процедура полягає у тому, що коли за рахунком клієнта з’являється прострочена заборгованість, то банк автоматично перекриває її коштами, які знаходяться на іншому рахунку цього ж клієнта у поточному банку. Однак ідеться лише про рахунки в гривні.
Щоб цього неприємного сюрпризу не сталося, раджу вчасно вносити платежі за кредитом, погашати банківські комісії, залишати на кінець місяця на балансі суму, достатню для списання комісії за послугу інформування тощо,
Але найголовніша його порада: завжди вчасно перевіряйте наявність заборгованості ❗️
Раніше в “Ощадбанку” повідомляли про зміну терміну дії карток. Про що варто знати усім клієнтам без винятку — дізнавайтеся на Hochu.ua!