Молитва за ВСУ: просим Бога защитить воинов — на украинском (ВИДЕО)

Эзотерика и астрология
611
Дарья Кириленко

Дарья Кириленко

Редактор ленты новостей

Голубь, фото
Фото: geralt

Публикуем для вас молитву о защитниках Украины

Украинцы продолжают подвергаться обстрелам со стороны агрессора. Верующие объединяются в молитвах, чтобы Господь послал чудо. Раньше мы публиковали сильную молитву за внуков, а теперь напишем слова молитвы за наших защитников.

Не стоит пренебрегать силой молитвы. Чудеса случаются не просто так. Читайте молитву от чистого сердца и не переживайте, если вы сразитесь в словах. Главное — любовь, вера и добрая душа.

УЗНАЙТЕ БОЛЬШЕ:

Молитва — на украинском:

Боже Великий, Боже Всесильний! Ми, грішні діти твої, в покорі сердець наших приходимо до Тебе і схиляємо голови наші. Отче! Прости провини наші і провини батьків, дідів і прадідів наших. Прийми нині, благаємо Тебе, щиру молитву нашу і подяку нашу за безмежне милосердя Твоє до нас. Вислухай наші молитви і прийми благання сердець наших.

Благослови нашу Батьківщину Україну, перемогу над ворогом, долю і щастя їй дай. Премилостивий Господи, всім, хто вдається до Тебе з благанням, подай милість Твою. Благаємо Тебе, Боже, за воїнів і захисників, за братів і сестер наших і за всіх тих, хто потребує Твого милосердя і допомоги твоєї.

З'єднай нас всіх в єдину велику Христову сім'ю, щоб всі люди України нашою єдністю і перемогами славили величне ім'я твоє завжди, і нині, і завжди, і на віки віків. Амінь.

УЗНАЙТЕ БОЛЬШЕ:

Раньше мы публиковали благодарственную молитву. Для вас слова молитвы, в которой мы благодарим Всевышнего за все, что у нас есть.