Обираючи мило для домашнього користування ми звертаємо увагу на його запах та форму для зручності використання. Зовсім невеликий відсоток обираючи, уважно вивчає склад, щоб дізнатися про секрети, які містяться у милі.
Проте різниця між тим, тверде мило чи рідке таки існує. Тому потрібно знати, яке мило обрати та в чому переваги та недоліки різної форми випуску мила та його складу, розповідає aphrodite.
Тверде мило
Миття твердим милом називається омиленням. У його склад входять синтетичні ароматизатори та консерванти, які негативно впливають на гідроліпідну мантію шкіри, руйнують її, і викликають після миття дискомфортне почуття стягнення та сухості шкіри. Вважається що частина бактерій і бруду залишається на поверхні твердого мила.
Рідке мило
Найбільш частий компонент рідкого мила та шампунів - Лаурет Сульфат (Sodium Laureth Sulfate). Саме цей компонент день у день сушить нашу шкіру, руйнуючи її гідроліпідну захисну мантію. Тому вибираючи рідке мило, ми звертаємо увагу на зручність використання, але отримуємо дискомфортне почуття стягнутості та сухості після миття. У процесі виробництва рідкого мила в продукт додається аміак для досягнення певної консистенції. Перевагами рідкого мила є гігієна та зручність.
Щоб уникнути негативної дії мила на шкіру, перед покупкою уважно вивчайте склад на упакуванні. Купуйте продукт, у складі якого кількість жирних кислот від 75 г (і більше) на 100 г мила. Ароматизовані аромати повинні бути рослинного походження, pH нейтральний (6,0-7,0), без синтетичних добавок та ароматизаторів.
Без мила вдома не обійтися, адже воно дбає про чистоту та гігієну. Нагадуємо, раніше ми писали, які застосування у побуті ще існують для мила. Воно стане у пригоді на всі випадки життя.