Дбайливі господині полегшують прибирання застосовуючи важливі хитрощі і способи. Також важливо встановлювати графік прибирання, який чітко визначає, що і коли найкраще прибирати при вході у передпокої, у будинку, та поза його межами.
Потреби мити холодильник щодня не існує. Що варто прибирати у будинку та з якою періодичністю, розповідає realsimple.
Що потрібно прибирати щотижня:
-
Плями постійного дотику: дверні ручки, крани, пластини вимикачів світла, клавіатури та пульти дистанційного керування. Особливо варто дезінфікувати ці місця, якщо хтось вдома хворіє.
-
Місця з інтенсивним рухом: передпокій, шафи для одягу і місця для взуття у передпокої, стільниці для кухні та ванна кімната.
-
Постільна білизна та рушники: прати раз на тиждень те, чим ви користуєтеся щодня.
Що прибирати щомісяця:
-
Побутова техніка: духовки, мікрохвильові печі та холодильники, з часом можуть накопичувати бруд і запахи. Щомісячне прибирання подовжить термін служби та забезпечить чистоту.
-
Нутро холодильника: витерти, вичистити та перевірити термін придатності.
-
Шафи: викинути зламане, невідповідне розміру, старе та порване.
Що прибирати щороку:
-
Жолоби: У водостоках може накопичуватися листя, сміття та навіть цвіль протягом року, що може призвести до потенційного пошкодження водою та проблем з дахом. Щорічне прибирання запобігає засміченню, забезпечує належний дренаж води та захищає фундамент і структурну цілісність вашого будинку.
-
Системи ОВК: опалення, вентиляції, вентиляції та кондиціонування вашого будинку потребує щорічного очищення і заміни фільтрів.
-
Матраци: пилотяжити та чистити матраци необхідно щороку. Це позбавить бруду, пилу та можливих комах.
Ці прості підказки допоможуть тримати будинок в ідеальній чистоті. Як відчистити кухонні шафки від жиру, ми писали раніше. Такі способи вам точно знадобляться.