Який наповнювач для котячого лотка можна спокійно змивати у каналізацію? Відповідь багатьох здивує

Домашні тварини

Богдана Карц

Головна редакторка

Наповнювач для лотка: який обрати, щоб можна було змивати в унітазі? Фото: petage.com

Варіантів багато, а правильний - тільки один

Якщо ви тримаєте котика у квартирі, то 100% стикалися з питанням, який же наповнювач для лотка обрати, щоб і котику добре було, і запах по оселі не розходився. Та сьогодні поговоримо про наповнювачі у контексті не їх ціни або якості, а з точки зору зручності для вас, як власника тварини.

Звичайно, усі наповнювачі для лотка, разом з екскрементами тварини, потрібно утилізувати. Хтось звик просто збирати це все у пакет і виносити в сміттєвий бак, а хтось, попри всі застереження як виробників, так і сантехніків, змиває непотріб у каналізацію.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:

Серед найпопулярніших на українському ринку наповнювачів варто виділити 4 основні їх види:

  1. Силікагелевий

  2. Бентонітовий

  3. Деревний

  4. Соєвий

Які з них справді можна “безболісно” змивати в унітаз, розповідає “Центральна Вет Аптека” у своєму ТікТок. Як з’ясувалося, безпечним є тільки один вид.

Наповнювач для котів, який можна змивати в унітаз

❌ Силікагелевий — не можна, адже він не розкладається.

❌ Бентонітовий моментально збивається в одну щільну грудку при найменшому контакті з рідиною. Змивати його не можна ні в якому разі.

❌ Деревний наповнювач, який є одним із найдешевших варіантів на сьогодні, розкладається на маленькі часточки. Втім, він не розчиняється, а тільки набирається вологою та набухає, значно збільшуючись у розмірі. Він однозначно призведе до засмічення каналізаційних труб.

✅ Соєвий наповнювач зроблений з біорозкладного матеріалу. Його можна викидати як просто у сміття, так і змивати в каналізацію.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:

Також ми раніше розповідали про таку неприємну проблему, як ігнорування котом лотка. Що з цим робити — дізнавайтеся на Хочу прямо зараз!