Вишукано, стильно чи по-домашньому? Найкрутіші варіанти прикрашання ялинки до Нового року 2024
Ошатно вбрана новорічна ялинка - головна прикраса дому на новорічні свята. Тому поставитися до прикрашання потрібно відповідально і зважено. Продумати у якому стилі прикрашати і придбати іграшки заздалегідь.
Згідно з китайським календарем, 2024 називається роком Зеленого Дерев’яного Дракона. Його улюблені кольори зелений, червоний і золотий. Врахуйте це, при виборі новорічних прикрас і декору, щоб не посваритися з Драконом.
Для початку встановіть надійно ялинку, розправте гілочки і продумайте стиль оформлення. Ви можете обрати свій стиль, вибрати з варіантів у інтернеті чи лишити той, у якому звикли прикрашати щороку.
Способи прикрашання:
Спіральний спосіб полягає у розташуванні прикрас згори донизу. Іграшки розташовуються з верхівки ялинки до низу.
Вертикальне розміщення гарно дивиться на високих деревах.При такому розташуванні створюється ілюзія, що іграшки ніби стікають по ялинці.
Кільцевий спосіб - один з найпростіших. Прикраси розміщують по колу у кілька рядів. Великі на нижніх рядах, а малі - на верхніх.
Стилі оформлення ялинки
Скандинавський або мінімалізм
Небагато іграшок, світлі відтінки, дерев'яні прикраси та гірлянди. Багато людей використовує лише одну гірлянду та верхівку.
Класика
Прикрасити ялинку використовуючи один колір, або 2-3 кольори в одному відтінку. Кулі одного розміру і декор будинку в одному стилі.
Лофт
Мінімальний вибір іграшок в одному кольорі. Але кольори темні, стальні, великого розміру кулі чи фігури.
Центровий елемент
Обирається один елемент і саме він буде у центрі уваги. Наприклад, солодкий будиночок, все інше виконане у стилі карамельних паличок, пончиків, солодощів та цукерок.
Вінтаж
Для цього добре пасуватимуть старі прикраси, які переходили з покоління у покоління. Антикваріат нагадає про ялинку з дитинства.
Кантрі
Використання іграшок у червоних та білих кольорах. Зайвий декор не потрібний, адже такий спосіб створить затишну атмосферу.
Натуралізм
Використання природних матеріалів не лише дивиться гарно, а й надає приємного аромату. Висушені кілечка цитрусових, палички кориці, шишки, горіхи, кавові зерна, висушені букетики лаванди.
Бохо-шик
Поєднання різноманітних кольорів та різних форм і текстур. Головний принцип - ніякої симетрії і багато прикрас.
Шебі-шик
Пастельні тони, намисто, перли та мереживо. Складні, вишукані дизайни, ніжний вигляд. Найкраще обирати для ялинки білого, рожевого, сріблястого кольору.
Гламур
Найкраще дивиться на білій або сріблястій ялинці. Яскраві кольори синього, золотого, сріблястого кольору.
Океан
Сині, зелені, голубі кольори. Морські зірки, мушлі, кораблики, морські коники. Нагадуватиме про море і літо.
Догори дриґом
Креативний підхід і незвичайне оформлення. Стане прикрасою інтер'єру і точно приверне увагу. А подарунки можна сховати зверху ялинки.
Будь-який варіант, який ви оберете дає можливість проявити фантазію і творчий підхід. А якщо для зеленої красуні взагалі немає місця, або у домі маленькі рухливі діти, то завжди можна зробити ялинку з гірлянди на стіні.