Встановили бойлер — не забудьте про лічильник: киянам нагадують про важливий обов'язок

Важливо знати

Богдана Карц

Головна редакторка

Бойлер у квартирі не звільняє від необхідності передавати показники лічильника на гарячу воду. Фото: quotes.software

Щоб потім не довелося платити "за повітря"

Передача показників лічильника — марудна справа, яку більшість людей терпіти не може. Однак її необхідно виконувати регулярно і бажано — без затримок, адже за це потім споживач розплачується з власної кишені.

Сьогодні розповімо, що потрібно зробити киянам, які вирішили встановити у своїй квартирі бойлер, щоб завжди мати гарячу воду вдома, причому не за всі гроші світу. Те, що мешканці столиці з появою бойлера у домівці перестають користуватися централізованим гарячим водопостачанням, ще не означає, що можна “забити” на передачу показників лічильника. На такій необхідності наголошують у комунальному концерні “Центр комунального сервісу”.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:
Звертаємо вашу увагу❗️Споживачі, які встановили бойлер у квартирі і не користуються послугою з постачання гарячої води, обов’язково мають щомісяця подавати показання вузлів розподільного обліку води (квартирних лічильників), навіть якщо вони не відрізняються від попередніх,
- повідомляє заступниця комерційного директора КК ЦКС Юлія Петрик.

Вона пояснює, що ця інформація необхідна підприємству задля розподілу між споживачами обсягів спожитих послуг з постачання гарячої води та централізованого водопостачання і водовідведення. Саме подані вчасно правильні дані гарантують те, що споживач сплачує тільки за фактично спожиті об’єми води, а не за окремо нарахованими нормами.

❓ Коли подавати показники лічильника за тепло та воду у Києві

Передавати показники теплової енергії, гарячої та холодної води киянам необхідно щомісяця, починаючи з 5 числа. Деталі щодо цього можна дізнатися тут.

Якщо ви раптом не встигли подати показники вчасно, можете звернутися до фахівців ЦКС і скоригувати нарахування.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:

Раніше ми розповідали про найгірші варіанти зекономити гроші. Розповідаємо, як точно не варто робити, щоб не нажити собі ще більше проблем.