5 перевірених способів переконатися, що вас наврочили: як виявити пристріт без звернення до ворожок
Способи, які легко повторити вдома
“Чорна смуга”, яка раптово з’явилася у житті і все ніяк не закінчиться, не завжди простий збіг обставин. Є певні речі, які можуть наштовхнути вас на думку про те, що вас чи ваших близьких хтось наврочив. Але як дізнатися напевне, чи дійсно це так? Про це ми і розповімо у цій статті.
Про 5 перевірених способів дізнатися, що вас наврочили, інформує сайт ladyindress. Саме їх застосували ще наші предки, тож можна сказати, що ці методи перевірені часом.
Як визначити пристріт: надійні способи
-
Сире яйце. Розбиваємо його у чисту миску, наповнену водою. Тоді піднімаємо цю миску над головою і починаємо водити нею по колу. Якщо рідина змінює свій колір, в мисці починають з’являтися якісь смуги або починають спливати якісь домішки, це вірна ознака того, що людину зурочили.
-
Шпильки. Виходячи з дому, людина приколює собі на одяг декілька шпильок вниз головками. Якщо ви прийшли додому і виявили, що кількох шпильок бракує, це також вважається ознакою пристріту.
-
Сірник. Миску наповнюємо водою, підпалюємо сірник і чекаємо, поки він повністю згорить. Тоді сірник кидають у воду і дивляться, що буде: якщо він потоне — все добре, а от якщо плаває на поверхні, то на людину навели вроки.
-
Свічка з церкви. Церковну свічку треба запалити і тричі прочитати молитву “Отче наш” або “Богородице Діво, радуйся” про себе. Після цього дивимося на полум’я свічки: якщо вона почала коптіти, потріскувати, іскрити чи затухати, вважається, що на людину навели порчу.
-
Вугілля. У миску з водою закиньте 3 вуглинки. Якщо жодна з них не потонула чи втонула тільки одна, то все добре; якщо ж на дно миски пішли всі 3 вуглинки, то на вас — пристріт.
Молитва “Отче наш” українською мовою: слухати онлайн
Молитва “Богородице Діво, радуйся” українською мовою: слухати онлайн
Також ми розповідали раніше, як дізнатися, хто бажає вам зла, наводить порчу або просто бреше. Зробити це можна за допомогою за допомогою спеціальних слів-паролів, які називають “агмами”.