Вітають тварин і відвідують музей: як святкують День закоханих у різних країнах

Відпочинок і подорожі

Іванна Кульбіда

Редакторка стрічки новин

День Валентина. Фото: poland2day

14 лютого у світі відзначають День святого Валентина

День закоханих чи день святого Валентина - це одне з найулюбленіших свят у світі. Лише обмежена кількість країн не святкують цей день, а всі інші звикли відзначати його зі своїми звичаями, подарунками та традиціями.

У кожній країні є власні традиції святкування. Для одних достатньо лише замовити столик у ресторані і подарувати квіти, а для інших - вирушити до музею чи метрополії, зробити валентинку власними руками та підготувати подарунки. Як відзначають День закоханих у різних країнах, розповідає visitukraine.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:

Італія

Саме в Італії, в Умбрії, знаходиться могила покровителя всіх закоханих - святого Валентина. Надають перевагу кольору любові - червоному, тому подарунки обирають у таких відтінках. Якого чоловіка побачить вільна італійка 14 лютого першим на нього буде схожий майбутній чоловік.

Англія

Діти перевдягаються у дорослих та співають романтичні балади. Дорослі дарують валентинки у формі серця із зображенням найвідоміших закоханих у світі Ромео і Джульєтти. Тут вітають зі святом не лише людей, а й домашніх улюбленців і навіть коней.

США

Скрізь на вулицях романтична атрибутика і серця. У школах влаштовують тематичні уроки та розваги для дітей. Вітають не лише коханих, а й друзів, колег, знайомих та витрачають на подарунки багато грошей.

Чехія

Свято закоханих в Чехії відзначається два рази на рік, 14 лютого і 1 травня. Культовим місцем є Карлів міст у Празі, на який закохані мають повісити замок, щоб не розлучатися.

Данія

Заведено у це свято писати дотепний лист у віршах чи прозою. Відзначають гучними гуляннями та концертами. Дарують білі квіти.

Франція

Коханих вітають штучними квітами. Дарувати подарунки колегам чи знайомим не заведено.

Польща

У Польщі на день закоханих заведено відвідувати Познанську митрополію. Там, за повір'ям, і покояться мощі святого Валентина та зберігається його чудотворна ікона. Поляки вірять, що це паломництво допоможе їм у любовних справах, а кохані ніколи не зрадять.

Малайзія

В цей день в Малайзії проводять конкурс для закоханих, яких сковують наручниками. Вони повинні витримати з ними цілий тиждень, щоб виграти змагання і отримати приз.

Словаччина

У Словаччині є спеціальне місце кохання, яке відвідують на День святого Валентина, так званий, "банк кохання". Так, 14 лютого закохані можуть завітати до музею, щоб закарбувати своє кохання назавжди, залишивши фотографії, любовні листи, каблучки чи квитки в кіно з першого побачення в одній зі 100 тисяч крихітних шухляд.

Німеччина

Тут 14 лютого не лише день закоханих. Валентин є покровителем психічно хворих людей. Тому у цей день психлікарні ще прикрашають червоними стрічками. Закохані пари обмінюються листівками, солодощами, дарують квіти. Особливою родзинкою є те, що німці вручають один одному шоколадні фігурки порося, як побажання удачі.

Китай

Китайський День святого Валентина називають "Ніччю семи" та у відповідності з нашим календарем відзначають в середині серпня. Жінки у цей день йдуть на річку і кладуть на воду голки - якщо не потонуть, то це означає, що дівчина готова заміж. Як і на інші свята, пари обмінюються червоними конвертами з грошима.

Японія

У Японії святкують два дні закоханих, і 14 лютого – це день, коли тільки дівчата та жінки вітають та обдаровують чоловіків. Чоловіки ж вітають жінок у так званий білий день – 14 березня. Щоб відрізнити які цукерки і кому дарувати, солодощі поділили на "giri-choko", тобто "для колег" і "honmei-choko" "для коханої".

Південна Корея

14 лютого тут має трохи інше значення, аніж у європейських країнах. У цей день кореянки дарують шоколад обранцю, аби висловити свої почуття. Якщо десерт приготований власноруч - це ознака сильного кохання. 14 березня має назву “Білий день”. Чоловіки дарують подарунки жінкам у відповідь. Для одинаків у квітні є “Чорний день”, у який можна вдягнутися в одяг темних кольорів і відзначати свою самотність. А 14-го числа кожного місяця пари з задоволенням святкують своє кохання.

Саудівська Аравія

Вперше тут відсвяткували День закоханих у 2016 році. До того у країні забороняли, як відзначати саму дату, так і продавати будь-які атрибути до Дня святого Валентина. Зараз у Саудівській Аравії можна привітати кохану людину квітами, святковою листівкою чи іншим маленьким презентом.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:

День святого Валентина можна відзначити у красивій локації серед лісу чи шумного мегаполіса. Адже в Україні є безліч романтичних місць, щоб відсвяткувати день закоханих.