Вікторія Білан-Ращук заявила, що колишній чоловік не бере участі у житті їхнього сина: "Не допомагає ніяк"
Гучний скандал спалахнув з новою силою
Українська акторка Вікторія Білан-Ращук, яка нещодавно офіційно розлучилася з актором і військовослужбовцем Володимиром Ращук, розповіла, як складається їхнє спілкування після гучного розриву. Детальніше про стосунки колишніх читайте далі на "Хочу!".
Вікторія зізналася, що з Володимиром вона не спілкується. Ба більше, Ращук наразі зовсім бере участі у вихованні їхнього восьмимісячного сина Яреми. Про це вона сказала на шоу "Ранок у великому місті".
Два місяці я його не бачила, не чула. Він не допомагає ні фінансово, ні присутністю, ніяк взагалі,
Цікаво, що нещодавно Вікторія повідомляла про хрещення сина. Втім Ращук заявляв, що його нібито не запросили на таїнство. Та акторка категорично заперечила ці слова:
Я втомилася коментувати брехню постійно. Він знав, бо ми з ним хрещених обирали разом. Єдине, що дві людини додалися вже потім, коли ми не спілкувалися. Але ми їх запрошували навіть разом. Побратим його, який хрестив Яремчика, їхав з фронту та особисто подзвонив та повідомив йому.
Нагадаємо, що Вікторія Білан-Ращук і Володимир Ращук прожили у шлюбі близько 10 років. Навесні цього року актор публічно зізнався, що закохався в іншу жінку. Після цього Вікторія заявила, що нові стосунки чоловік почав ще тоді, коли вони офіційно були одружені. За її словами, це сталося саме у той період, коли подружжя чекало на народження довгоочікуваного сина Яреми.