"Якби я вагалася — мене б тут не було": відома співачка повернулася на "Караоке на майдані" через багато років після перемоги
Ігор Кондратюк добре пам'ятає зірку маленькою
Відома українська співачка Маша Кондратенко, яка днями заспівала в дуеті з Дантесом, вже цієї неділі виступить на сцені “Караоке на майдані”. Деталями ділимось далі на ХОЧУ.ua.
Для співачки це буде особливе повернення, адже свій шлях на легендарному проєкті вона розпочала ще у 12 років, коли стала переможницею шоу. Представляючи гостю, ведучий Ігор Кондратюк пригадав її перший виступ та зазначив, що добре пам’ятає маленьку дівчинку, яка колись підкорила сцену славнозвісного караоке, а сьогодні повертається на неї вже як відома співачка.
Колись “Караоке на майдані” приїзджало на фестиваль на печенізькому полі. І там перемогла маленька така шпилька, нині добре відома вам акторка та співачка Маша Кондратенко. Були й інші епізоди, де я перетинався з твоєю творчістю. Ти заспівала на Національному відборі і пісня мені дуже сподобалась,
Цього разу Маша Кондратенко виконала для глядачів свій хіт “Лямур” — пісню про віру в кохання після розчарувань і готовність відкритися новим почуттям.
Артистка також поділиться з учасниками та глядачами думками про те, чому важливо не боятися змін і довіряти собі.
Якби я вагалася, я думаю, що не була б тут. Ідіть туди, де страшно, вірте в себе, дякуйте Збройним силам за кожен день, який ми можемо жити і зустрічатися з вами. Та приходьте на “Караоке на майдані” обов’язково ,
Нагадаємо, що наступну зйомку проєкту довелося перенести на цілий тиждень — через раптове погіршення самопочуття нового ведучого “Караоке на Майдані”, репера ХАСа. Він нещодавно переніс серйозну операцію на нирці й зараз почувається дуже кепсько. А от виступ Маші Кондратенко можете подивитися на телеканалі ТЕТ у неділю, 28 червня, об 11:00.