Допоможіть тим, хто потребує у Щедрий вівторок: перелік організацій, які збирають допомогу для людей і тварин, що постраждали від війни
Щедрий вівторок - це глобальний рух щедрості популярний у світі
Кожного року у наступний вівторок після Дня подяки у світі відзначають Щедрий вівторок.Це робиться для того, щоб заохотити людей у цілому світі робити пожертви.
Щедрий вівторок був задуманий у 2012 році нью-йоркським театром “Y” на 92-й вулиці та Фондом Організації Об’єднаних Націй. Метою було виділити день, який буде присвячений благодійності. Україна вперше приєдналась до міжнародної благодійної спільноти у 2018 році і стала 154-ю країною, яка долучилась до руху Giving Tuesday. В Україні Щедрий Вівторок, відомий як “#ЩедрийВівторокUA.
Асоціація міст України зібрала перелік організацій та фондів, які допомагають громадянам України, що опинилися під час війни в складних життєвих умовах:
-
Благодійна організація, що підтримує громадян, які відстоювали цінності демократії в нашій країні і постраждали через озброєний конфлікт “Восток SOS”
-
БФ “12 вартових” (виловлювання безпритульних тварин з прифронтових територій, їхня стерилізація та прилаштування).
-
Некомерційна організація, що опікується літніми людьми “Життєлюб", Let`s Help
-
міжнародний фонд Soborna UA, який буде вирішувати гуманітарні проблеми.
-
Грошова допомога від Юнісеф “Спільно”
-
Грошова допомога від Агентства ООН у справах біженців. Допомога надається внутрішньо переміщеним особам у Львівській, Черкаській, Кіровоградській, Полтавській, Запорізькій областях.
-
ЄДопомога. Платформа, яка організовує надання грошової допомоги від міжнародних організацій мешканцям України, включаючи тих, хто перебуває на тимчасово окупованих, деокупованих територіях або таких, що знаходяться в зоні активних бойових дій.
-
Gate to Ukraine. Платформа, що допомагає американцям надавати допомогу українським багатодітним сім’ям, які постраждали внаслідок війни, були вимушені переїхати, або знаходяться на тимчасово окупованих територіях.
-
Запорізький благодійний фонд “Єдність” за майбутнє”. Надання багатоцільової матеріальної допомоги українцям, які постраждали від війни.
-
Благодійний фонд "Щаслива дитина". Надання допомоги важкохворим дітям, дітям з інвалідністю, ВПО з дітьми, багатодітним сім'ям, одиноким батькам, опікунам, які до 24 лютого 2022 проживали лише на території Запорізької, Херсонської та Донецької областей.
-
Благодійний фонд “СОС Дитячі Містечка Україна”. Багатоцільова грошова допомога внутрішньо переміщеним родинам з числа прийомних сімей, дитячих будинків сімейного типу та сімей опікунів, в яких виховуються від трьох дітей, віком до 18 років у 5 областях (на першому етапі) України – Херсонській, Запорізькій, Луганській, Харківській та Чернігівській.
-
Товариство Червоного Хреста України. Товариство Червоного Хреста України надають внутрішньо переміщеним особам продуктові набори.
-
Співдія. Співдія координується за підтримки гуманітарного штабу з координації гуманітарної допомоги Офісу Президента України, Міністерства молоді та спорту, Міністерства розвитку громад та територій України, Міністерства охорони здоров'я та Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України. Надають різноманітну допомогу населенню.
-
БФ “У матусиних долонях”. Допомога сім’ям з дітьми з числа ВПО тих, хто проживають в містах, де проводяться бойові дії.
Людина, яка пережила складні події та стрес потребує психологічної підтримки. Який ефективний інструмент надання допомоги людині, які опинилися в травмувальній ситуації існує, розповідаємо тут.