Через ці помилки кава вдома виходить огидною: не допускайте їх

Їжа

Марія Дума

Редакторка стрічки новин

Чому кава не вдається. Фото: ШІ

Як насправді варити каву у джезві

Ми розповідали, чому насправді шоколадні фігурки роблять порожніми всередині. Тепер поділимось порадами для найкращої чашки кави, яку ви можете приготувати вдома.

У кавовому блозі yaskrava_kava розповіли, які помилки допускають люди під час приготування кави у джезві. Вони базові, але мають суттєвий вплив на смак напою.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:

Як обрати воду

Вода - це буквально понад 90% всього напою. Тож смак кави від неї сильно залежить. "Погана" вода - не обов’язково означає "шкідлива", адже вона може просто не підходити для варіння кави – наприклад, бути надто жорсткою чи м'якою. найкраще для кави працює бутильована вода, з мінералізацією 75-150 мг/літр.

Кава стара або пересмажена

Для свіжообсмаженої кави термін збереження ароматичних властивостей становить близько місяця. Коли цей термін минає, смак напою стає більш "пласким". Якщо ж кава пересмажена, це видно по зернах - такі зернинки мають масляну плівку. Чим сильніше посмажена кава, тим менше кислотності, фруктових та ягідних ноток залишається в каві. Вона стає гіркою та невиразною.

Неправильна джезва

Дуже важливим є матеріал, він повинен бути теплопровідним. Найкраще підходить мідна або керамічна турки. А ще у неї повинне бути вузьке горлечко, це пов'язано із тиском. кава у такій джезві рівномірно нагрівається по всій площі, і процес заварювання більш стабільним і контрольованим. Джезва з широким горлом, сталева чи алюмінієва не дасть гарного результату.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:

Подбайте про ці пункти - і ваша кава буде ідеальною. Також ми розповідали, як зберігати яблука вдома.