Занурте яблука і груші у спеціальний розчин - і хрумтіть до весни: відмінний спосіб зберігання фруктів свіжими
Дієвий метод для зберігання на зиму фруктів
Для зберігання фруктів свіжими городники знають безліч нюансів. Навіть така дрібниця, як класти, хвостиками вверх чи вниз має велике значення для свіжості і смакових властивостей.
Ваш урожай долежить до наступного сезону, якщо скористатися надзвичайно корисним способом для зберігання. Простий копійчаний засіб збереже фрукти соковитими до весни, радить Дача і дім.
Загальні рекомендації ля закладки фруктів на зберігання
-
Добре передивіться всі плоди. Фрукти мають бути цілими, без тріщин, вм’ятин, пошкоджень.
-
Найкраще зберігаються зірвані, а не зібрані груші та яблука, які знімають з дерева на стадії технічної зрілості. Роблять це у рукавичках, щоб не лишати слідів.
Умови для зберігання
-
Вологість повинна підтримуватись на рівні 80-90%;
-
температура протягом всього періоду зберігання має підтримуватись на позначці 0 або +1 градус;
-
приміщення має добре вентилюватися;
-
не допускати попадання прямих сонячних променів і дотримуватися темноти.
Розчин для зберігання
Підготуйте спеціальний розчин і обробіть плоди зануривши їх на 15 хвилин: 40 мл хлориду кальцію та 10 таблеток фурациліну на 10 л води. Хлорид кальцію захищає від гіркої ямкуватості, а фурацилін зупиняє розвиток грибків і бактерій.
Або можна обприскати плоди розчином сінної палички. Вона знищить патогени, а для людини не принесе шкоди.
Далі фрукти потрібно просушити. Тоді покласти на дно ящика газету і в один ряд яблука, плодоніжками вниз. Зверху знову накрити газетою. З таким способом плоди зберігатимуться до 6 місяців і залишаться здоровими та міцними.
Раніше ми розповідали, як зберігати моркву, щоб вона довго лежала. Важливе значення має у який час вона зібрана і яким саме способом.