Бурштинова кислота необхідна для догляду за шкірою, схильною до появи плям. І ось чому

Здоров'я

Тамара Черкасова

Журналістка

Важлива категорія інгредієнтів для догляду за шкірою – це кислоти. Тут на вибір пропонується безліч різних засобів, і кожне з них помітно відрізняється від іншого і дуже різний вплив на шкіру. Деякі відлущують шкіру, інші контролюють вироблення шкірного сала, а деякі навіть посилюють сяйво. Наприклад, гліколева кислота руйнує зв'язки між клітинами, викликаючи їх відшаровування, що робить її ідеальним засобом для тьмяної шкіри. А що робить бурштинова кислота?

Бурштинова кислота: що це таке і чому її потрібно додати до догляду

Бурштинова кислота — це природна сполука, що зазвичай зустрічається в бурштині або цукровій тростині, а також у самому організмі людини. Нещодавно біотехнологічні компанії випустили синтетичну версію бурштинової кислоти, що зробило її більш доступною, економічно ефективною та екологічно безпечною, пише glamourmagazine.co.uk.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:

Бурштинова кислота – це інгредієнт для догляду за шкірою, який може взаємодіяти з природними процесами, покращуючи здоров'я та зовнішній вигляд шкіри. Бурштинова кислота надає кілька сприятливих ефектів на шкіру, включаючи регулювання запалень, покращення гідратації та надання молодості,

— каже хімік-косметолог Девід Петрілло.

Бурштинова кислота природним чином присутня у багатьох продуктах, наприклад, броколі, ревінь, цукрові буряки та квашена капуста. Бурштинова кислота також доступна як харчова добавка.

Переваги бурштинової кислоти

Бурштинова кислота має низку властивостей, які роблять її основним інгредієнтом у догляді за шкірою. По-перше, вона відіграє ключову роль у створенні енергії всередині клітин, що робить її дуже важливою для загального функціонування клітин. Крім того, бурштинова кислота має значні антиоксидантні властивості, тобто протидіє пошкодженню клітин, викликаному окислювальним стресом в результаті таких факторів, як забруднення навколишнього середовища та вплив ультрафіолету.

Фото — Pinterest

Ще однією перевагою бурштинової кислоти є те, що вона може діяти як протимікробний засіб, тобто допомагає контролювати бактерії на шкірі, які можуть призвести до появи прищів та висипів.

Бурштинова кислота - ідеальний вибір для тих, хто страждає від прищів та висипів, оскільки її протимікробні властивості можуть допомогти впливати на основні причини цих станів.

Завдяки бурштиновій кислоті, шкіра стане менш жирною, існуючі висипання підсохнуть, а нових буде менше. Рідко можна знайти продукт, що містить лише бурштинову кислоту, тому інші переваги залежатимуть від інших активних інгредієнтів у кожному окремому продукті.

Бурштинова кислота: вплив на шкіру

Фото — Pinterest

На відміну від деяких інших кислот, бурштинова кислота досить м'яка і з меншою ймовірністю викликає роздратування, тому ідеально підходить для тих, хто має досить чутливу шкіру, схильна до появи плям.

Вона також допомагає відновити природний рівень pH шкіри і має протимікробні та антиоксидантні властивості, тому її можна додати у свій косметичний раціон.

Лікар Рейчел Вестбей попереджає любителів догляду за шкірою, що бурштинова кислота — це не кислота, що відлущує, як альфа- або бета-гідроксикислота, а зволожуюча, заспокійлива кислота, дуже схожа на гіалуронову.

Дерматолог підтверджує, що вона безпечна для всіх типів шкіри, включаючи суху та чутливу, і може в цілому покращити якість шкіри в рамках режиму лікування для тих, хто не має гострих проблем, а також є відмінним доповненням до повсякденного життя для тих, хто хоче націлені. на конкретні стани, такі як прищі та розацеа.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:

Бурштинова кислота: побічні ефекти

Як і багато інгредієнтів для догляду за шкірою, бурштинова кислота може мати деякі негативні побічні ефекти, якщо її використовувати у високих концентраціях або занадто часто. Однак це багато в чому залежатиме від інших інгредієнтів догляду за шкірою.

Важливо: вся інформація медичної тематики та інформація, що стосується здоров'я, розміщена на сайті Хочу.ua, має виключно інформаційний характер і не є медичними порадами. Будь-які поради медичного характеру, зокрема щодо прийому тих чи інших препаратів, може давати тільки фахівець. Якщо у вас виникли проблеми зі здоров'ям, зверніться до лікаря.

Раніше ми писали про те, який відомий противірусний препарат краще не купувати. Лікар розповів, що цей засіб не такий ефективний, як ми звикли думати.