Тільда Свінтон підтримала тренд, який заснувала Коко Шанель (ФОТО)

Тільда Свінтон підтримала тренд, який заснувала Коко Шанель (ФОТО)

Твідові костюми стали позачасовою базою та оселились у гардеробах модниць по всьому світу. Також не байдужі до цього тренду й знаменитості, які одягають речі з твіду на різні світські заходи. Так, як носити трендовий твід нещодавно показали Пенелопа Крус та колишня Ді Капріо. Тепер же до цього списку додалася й акторка Тільда Свінтон.

Оцінка
- 4.5 з 5 можливих засновуючись на 2 голосів
Related video

Тільда Свінтон відвідала спеціальний показ містичної трилерної драми “Вічна донька” (The Eternal Daughter), який відбувся у Лондоні. Відмітимо, що акторка зіграла у цій картині подвійну роль - художниці Розалін та її літньої матері Джулі. 

Для своєї появи на публіці Свінтон обрала елегантний total black образ. Вона вбралася у твідовий костюм, що складався з двобортного жакета зі срібними ґудзиками та широких штанів. Доповнювали образ чорні туфлі та каблучка з камінням. Своє коротке світле волосся акторка уклала, зачесавши назад, а також зробила макіяж зі своєю улюбленою червоною помадою.

Читати такожОлена Зеленська зустрілася з першою леді Франції. Її стильний костюм - тренд цієї осені (ФОТО)

Фото: Getty Images

Фото: Getty Images

 

Фото: Getty Images

Фото: Getty Images

Читати такожСліпуче прекрасна! Сальма Гаєк сяяла у золотому костюмі на благодійному вечорі (ФОТО)

Також раніше ми показували костюм-трійку акторки Кейт Бланшетт. В ньому вона з’явилась на церемонії у Сингапурі разом з принцом Вільямом.

Фото: Getty Images

Підписатись Підписатись

Зараз читають

Останні новини