Блейк Лайвлі та Раян Рейнольдс показали зручні та стильні осінні образи на щодень (ФОТО)

Блейк Лайвлі та Раян Рейнольдс показали зручні та стильні осінні образи на щодень (ФОТО)

Ми полюбляємо підглядати за образами цього відомого голлівудського подружжя під час їхніх прогулянок Нью-Йорком. А все тому, що Блейк Лайвлі та Раян Рейнольдс завжди обирають прості й водночас стильні аутфіти, які легко повторити. 

Оцінка
- 4.5 з 5 можливих засновуючись на 2 голосів
Related video

Зіркове подружжя Блейк Лайвлі та Раян Рейнольдс не перестає милувати нас кожною своєю появою на публіці. Так, навіть під час звичайної прогулянки Нью-Йорком вони завжди тримаються за руки та мило базікають. Не став виключенням й останній вихід пари. 

Для цієї прогулянки зірка серіалу “Пліткарка” обрала вільні джинси та смугастий джемпер, поверх якого одягнула вкорочене пальто з кишенями. Доповнювали образ кеди бежевого кольору від Converse, а також сумка з монограмою від Louis Vuitton. 

Читати такожБлейк Лайвлі у жовто-синьому аутфіті прогулялась Нью-Йорком (ФОТО)

Чоловік Блейк віддав перевагу світлим штанам та картатим сорочці та куртці. На останній можна помітити нашивку футбольного клубу Рексем, співвласником якого Рейнольдс став у 2020 році. На голову актор одягнув сіру шапку, а на ноги - білі кеди.

Фото: Getty Images

Фото: Getty Images

Читати такожУ мами вихідний. Багатодітна Блейк Лайвлі потусила з зірковими подружками (ФОТО)

До речі, раніше вуличні фотографи заскочили Блейк Лайвлі, коли вона йшла у справах. Чоловіка та дітей разом з акторкою не було.

Фото: Getty Images

Підписатись Підписатись

Зараз читають

Останні новини