"Смачного" для одягу: навіщо додавати перець до речей при пранні

Лайфхаки
Іванна Кульбіда

Іванна Кульбіда

Редакторка стрічки новин

Спеція допомагає при пранні
Перець для прання речей. Фото: Хочу!

Одяг зберігатиме колір та не буде вицвітати, якщо "присмачити" прання перцем

Любите ви це діло чи ні, але прання складає невіддільну частину нашого побуту. Багато господинь часто д одають до прання оцет чи соду, а ми розповімо, для чого класти до барабана пральної машинки перець.

Цікаві народні хитрощі допомагають гарно виводити плями і не мають у складі хімії. Чому варто спробувати “поперчити” речі під час прання, розповідає mentalscoop.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:

Колір . Додавання перцю під час прання допомагає зберегти колір тканин яскравим та запобігає вицвітанню речей, адже піперин який є у складі спеції сприяє закріпленню барвника.

Плями. Перець надійний помічник при видаленні, навіть стійких плям. Просто попередньо насипте на пляму спецію, зачекайте 10 хв і періть, як звичайно.

Запахи. Якщо одяг неприємно пахне, перець допоможе усунути всі аромати. Він нейтралізує та поглинає запах і білизна пахне лише чистотою.

Пом'якшує. Ця спеція чудово впорається з жорсткими тканинами. А рушники після прання з перцем, будуть, наче пух.

Відлякує комах . Якщо ви помічали у своєму гардеробі павуків чи міль - після прання з перцем жодної комахи ви більше не побачите, адже спеція є природним відлякувачем комах.

Одяг більше не прилипатиме . Перець допоможе позбутися статичної електрики, тому речі більше не злипатимуться та не прилипатимуть до тіла.

Натуральний . Він є нетоксичним, не приносить шкоди, безпечний та доступний.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:

Перець можна насипати безпосередньо на плями, у барабан машинки чи разом з порошком. Достатньо однієї столової ложки на одне прання.

Раніше ми розповідали, навіщо вивертати речі перед пранням. Адже дбайливі господині роблять так завжди.