“Голодні” ігри: Як відучити кота хазяйнувати на столі та красти їжу
Раніше ми розповідали, як відвадити кота від дивана й шпалер. Тепер час позбутися його іншої шкідливої звички, а саме - тягнути з нашого столу їжу. Детальніше про причини такої поведінки та як діяти в подібній ситуації - розповідаємо у цій статті на HOCHU.ua.
Мало кому хочеться витрачати свій час на миття підлоги після того, як кіт протягне по ній шмат вкраденої зі столу їжі. До того ж не завжди корисної для пухнастого улюбленця їжі. Про причини такої поведінки пише LovePets.
Чому ситий кіт краде їжу зі столу
-
Відчуття голоду. Іноді навіть після споживання їжі, кіт може залишатися голодним. На це може бути кілька причин, зокрема - наявність кишкових паразитів або погана якість корму (він не містить достатньо поживних речовин). Тож перевірте улюбленця на наявність паразитів, змініть корм на більш поживний, а також слідкуйте, щоб у котячій мисці завжди було трохи їжі.
-
Звичайна цікавість. Коли сім’я збирається за столом, від страв на якому доносяться чудові аромати, кіт може не втриматися і захотіти стати частиною цього зібрання. Один стрибок - і він вже на столі. У цій ситуації розміщуйте миску тварини поруч з обідньою зоною, а також ні в якому разі не діліться з улюбленцем їжею зі столу.
-
Нудьга. Іноді їжа стає для тварин єдиним враженням у житті. Особливо часто це спостерігається у котів, чиї власники відсутні протягом дня. В такому разі варто подбати про іграшки, якими улюбленець може зайняти себе за вашої відсутності. Також не буде зайвим приділяти котику більше уваги, коли ви вдома.
-
Конкуренція. Іноді кіт може відчувати занепокоєння щодо нестачі їжі, якщо в домі крім нього є ще кілька котів чи собака. Навіть якщо при цьому коту дістається та сама порція, що й кожного дня. За таких обставин варто подбати про окрему зону годівлі для кожного улюбленця.
Також раніше ми пояснювали, що означають різні дивні котячі звички. Ви будете здивовані!
Фото: Getty Images