Щоб буряки виросли великими та солодкими: правильна схема підживлення
Секрети рясного врожаю буряків
Ми розповідали, як окріп допоможе вам отримати королівський врожай полуниці. Тепер ділимось тонкощами правильного підживлення буряків.
Щоб отримати багатий врожай соковитих коренеплодів, важливо знати два ключових моменти: проріджування сходів та своєчасне підживлення. Розповідаємо про це разом із ProstoWay.
Проріджування буряків
Проріджування – це обов'язкова процедура, яка дає можливість молодим рослинам отримати достатньо місця та поживних речовин для розвитку. Проводити її рекомендується після того, як у сіянців з'являться перші 2-3 справжніх листочки.
Видаляйте найслабші та найдрібніші рослини. Залишайте між рослинами відстань 6-8 см. Проводити проріджування краще ввечері, після поливу.
Підживлення буряків
Для підживлення буряків рекомендується використовувати органічні та мінеральні добрива.
Органічні перегній, гній, компост багаті на поживні речовини, необхідні для росту буряків. Мінеральні добрива, такі як калій, фосфор, азот – стандартні компоненти, які сприяють розвитку кореневої системи та покращують смакові якості коренеплодів.
За сезон рекомендується внести добрива 3-4 рази. Перше підживлення – після проріджування, використовуючи азотні добрива. Друге підживлення – через 2-3 тижні після першого, використовуючи комплексне добриво. Третє підживлення – за 2-3 тижні до збирання врожаю, використовуючи калійно-фосфорні добрива.
Отакі прості правила проріджування та підживлення буряків. Також ми розповідали, скільки разів потрібно підгортати картоплю.