Маленька помилка, яка може зіпсувати весь компост: перевірте, чи ви так не робите
Цієї помилки не варто припускатися
Добриво - це тонка тема. Ми розповідали, що варто розкидати по городу восени. Тепер поговоримо про один із найпопулярніших методів підживлення - компост.
Він легко готується, однак деякі поширені помилки можуть його так само легко зіпсувати. Розповідаємо про це разом із zaxid.net.
Помилка у приготуванні компосту: неправильне використання води
Часто дачники або забувають її додавати, а потім згадують і перенасичують компост, або одразу роблять це надмірно. Якщо компост має неприємний запах і він занадто вологий - це пряма ознака невірного методу приготування добрива. Через зайву вологу бактерії, необхідні для компостування, можуть загинути, що суттєво сповільнить процес. Якщо ви помітили ці ознаки у своєму компості, варто додати сухе листя, сіно чи солому - це може виправити ситуацію.
Якщо ж компост занадто сухий, слід додати воду. Для правильного компостування всі компоненти мають бути помірно вологими. Інакше все залишиться просто купою відходів, яка не принесе для городу користі.
Компост, який готується правильно, теплий на дотик і має запах землі. Також ми розповідали, які бур’яни нанесуть особливої шкоди городу.