День пам’яті княгині Ольги: щирі вітання у прозі, листівки та відео — українською

Усі свята
Дарія Кириленко

Дарія Кириленко

Редактор стрічки новин

Вітання у прозі та листівках з нагоди Дня пам'яті святої рівноапостольної Ольги
Вітання з нагоди Дня пам'яті княгині Ольги, скрін із відео YouTube-каналу "Привітайка"

Вітання з нагоди Дня пам'яті святої рівноапостольної Ольги, княгині Київської

Щороку 11 липня віряни моляться за упокій рівноапостольної княгині Ольги. Саме в цей день, у 969 році, вона пішла з життя. Раніше ми публікували церковний календар на липень 2024 року, а тепер поділимося гарними вітаннями та листівками з нагоди Дня пам'яті святої рівноапостольної Ольги, княгині Київської.

Княгиня Ольга була хрещена під іменем Олена. Саме її хрещення від імператора Костянтина VII Багрянородного та патріарха Феофілакта відкрило шлях до християнізації. Княгиня активно поширювала християнство, будувала церкви та храми.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:
Related video
День пам’яті княгині Ольги: щирі вітання у прозі, листівки та відео — українською
Щирі вітання з Днем княгині Ольги, скрін із відео YouTube-каналу "На хвилях щастя"

Вітаю з Днем пам’яті княгині Ольги, і щиро бажаю добра, миру та щастя! Нехай свята дарує з небес мудрість і любов. Нехай її вірні молитви захистять від усіх проблем і бід! Щиро посміхайся і живи в гармонії з собою!

***

Вітаю з Днем пам'яті святої рівноапостольної Ольги, княгині Київської. Бажаю ніжності, любові, чарівності, трепету душі, безмежної доброти і неземної краси. Нехай цей світ для тебе буде барвистим, цікавим, відкритим. Нехай це життя дарує тобі тільки щасливі моменти, щирі посмішки і великі можливості. Нехай твоя віра не згасає і творить дива!

***

Вітаю з Днем пам’яті княгині Ольги. Бажаю миру, безпеки та Божого захисту. Нехай ваша віра буде сильною, а янгол-охоронець ніколи не покидає вас. Бажаю стійкої відваги і наполегливості, впевненості в собі та, обов'язкового, досягнення всіх поставлених цілей. Удачі і блаженного життя!

***

У День пам'яті святої рівноапостольної княгині Ольги бажаю милості Божої, любові та світлої надії в житті. Нехай кожен день буде наповнений радістю. Нехай твої очі сяють від щастя, а серце радіє від взаємного кохання.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:
День пам’яті княгині Ольги: щирі вітання у прозі, листівки та відео
Вітаємо з Днем святої княгині Ольги, фото: lifestyle.novyny.live
День пам’яті княгині Ольги: щирі побажання у прозі, листівки та відео привітання
Вітання з Днем пам’яті княгині Ольги, фото: lifestyle.novyny.live
День пам’яті княгині Ольги 2024: щирі побажання, листівки та відео
Вітання з Днем рівноапостольної княгині Ольги, скрін із відео YouTube-каналу "Привітання українською"

Раніше ми писали, що відзначатимуть українці в середині літа. Для вас — зручний календар професійних і державних свят на липень 2024 року.