10 ідей, як швидко заробити грошей, коли дуже треба "на вже"

Бізнес та гроші
Богдана Карц

Богдана Карц

Головна редакторка

Як заробити гроші онлайн в інтернеті та офлайн, за допомогою своїх навичок та знань - найкращі ідеї
Де можна швидко заробити гроші - 10 варіантів. Фото: freepik

Очевидні й не дуже варіанти

Напередодні новорічних свят, коли потрібно підготувати подарунки, накрити святковий стіл і бажано — хоч трохи відпочити заодно, грошей зазвичай бракує. І якщо просто скоротити витрати на Новий рік для вас недостатньо, читайте далі, як можна спробувати швидко підзаробити, щоб не влазити у кредити наприкінці року.

Про топ-10 варіантів заробітку без зайвих вкладень та ризиків для людини розповідає сайт ukraine-lifehacker.com. У списку є абсолютно різні варіанти, тому не дивуйтесь, що деякі з них не спрацюють за 5 хв, а деякі — цілком можуть 😉

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:
Related video

ТОП-10 ідей, де можна взяти гроші — без позики та кредитів

  1. Продайте свої непотрібні речі. Книги, одяг, взуття, ігри та іграшки, стара або вже непотрібна вам техніка, меблі, картини, саморобні вироби, святковий декор тощо — на все це знайдеться свій покупець, якщо річ у гарному стані, а ви не будете “гнути” ціну й додасте якісне фото. Головне — остерігайтесь шахраїв, які напередодні свят традиційно активізують в інтернеті ❗️

  2. Продавайте фотографії. Красиві ілюстрації різні фотостоки готові купувати цілодобово. Не завжди йтиметься про великі суми, та й гроші ви, найімовірніше, будете отримувати в доларах, але це гарний спосіб заробити на рівному місці. Спробуйте свої сили на Shutterstock, Adobe Stock, TourPhoto, Getty Images, 500px чи Alamy. Потенційний заробіток може становити як $0,35 за одне зображення або ж $0,10–99,50 за (безоплатний) продаж чи навіть до $500 за фото, продане за розширеною ліцензією.

  3. Маєте водійські права — станьте водієм в Uber, Bolt чи Uklon. Якщо у вас є власна машина в хорошому стані і вона відповідатиме вимогам компанії, заробити можна більше; якщо ж маєте лиш права, а машини немає або ви не хочете / не можете її використовувати для роботи — робоче авто вам нададуть (на певних умовах і з меншим відсотком). До речі, всі ці компанії виплачують гроші щотижня.

  4. Онлайн опитування. На сьогодні є чимало компаній, які досліджують ринок у різних сферах. Вони регулярно залучають нових учасників для заповнення онлайн-опитувань, платячи за це реальні гроші або надаючи різні бонуси. Варто мати на увазі, що кожен сайт має обмежену кількість платних опитувань на місяць, тому, щоб заробити більше, треба співпрацювати з якомога більшою кількістю онлайн-опитувальників. Найпопулярнішими серед них є: Swagbucks, Toluna, i-Say (IPSOS), OnePoll, LifePoints, Valued Opinions, YouGov, Opinion Outpost та PrizeRebel.

  5. Бонуси від банків. Можна, наприклад, відкрити картку у monobank, де за запрошення нового клієнта вам нарахують бонусних 50 грн. Якщо запросите 10 друзів, матимете 500 грн, за 20-х — 1000 грн і т.д.

  6. Фриланс та онлайн-підробіток. В інтернеті на сьогодні є чимало компаній, які пропонують роботу онлайн. Якщо добре володієте українською, англійською чи ще якоюсь мовою, ви можете спробувати стати редактором-копірайтером чи перекладачем-фрілансером для якогось сайту; знаєтесь на графічному дизайні — чудово, пропозицій по такому профілю зараз не менше; маєте чудовий голос — спробуйте себе в озвучці тощо.

  7. Репетиторство або робота інструктором. Головний плюс — ви отримаєте свої гроші одразу після заняття, а займатися можна буквально будь-чим: репетиторством зі шкільних предметів (математика, фізика, хімія, іноземні мови, біологія, географія, історія, українська мова та література, а також підготовка школярів до НМТ з будь-якого предмета, на якому ви прекрасно знаєтесь), а ще є танці, малювання, ліплення з глини, вишивання, в’язання, гра на музичних інструментах, вокал, фітнес та інші заняття спортом, йога або медитація, кулінарія, фотомистецтво, курси з дизайну — інтер’єру або графічного, уроки водіння, менторство та консультації для студентів, консультації у сфері бізнесу чи ведення соцмереж тощо.

  8. Догляд за тваринами. Якщо любите котиків, песиків та інших домашніх улюбленців і вже мали справу з доглядом за ними, можете сміливо подавати оголошення про платну перетримку тварин на час відсутності в місті господарів. А ще є варіант платного вигулювання собак, грумінг, дресування тощо.

  9. Відгуки для вебсайтів та програм. Існують спеціальні ресурси, які платять за надання відгуків та оцінок інших сайтів-клієнтів, послуг та продукції. Це, наприклад, UserTesting і TestingTime.

  10. Побудьте таємним покупцем. Це досить цікавий досвід, адже потрібно стати клієнтом-шпигуном, якого компанія посилає перевіряти якість обслуговування та дотримання стандартів компанії. Ви йдете у магазин, аптеку, ресторан, готель, на АЗС чи якесь інше потрібне місце й дієте, згідно з наданими вам інструкціями.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:

Раніше ми ділилися порадами, які допоможуть змусити себе відкладати гроші. Є 5 "золотих" правил економії, які дійсно працюють — радимо їх спробувати.