Бізнес-консультант назвав 5 типових помилок на співбесіді, які вибивають з-під кандидата бажане крісло

Зазначте собі, що може вплинути на результати співбесіди
Можна роками відвідувати співбесіди у пошуках ідеальної роботи, але так і не знайти гідного місця. Або місяцями чекати, що вам перетелефонують не здогадуючись, що припустилися помилки і чекаєте дзвінка марно.
Якщо ви зараз знаходитеся у пошуках роботи, така інформація буде для вас цінною. Яких помилок найчастіше припускаються кандидати на співбесіді, розповідає у facebook підприємець Андрій Чумаченко.
Топ-5 помилок на співбесіді
-
Не розуміти, куди намагаєтеся влаштуватися. Якщо людина зацікавлена у довгостроковій співпраці, то вона намагатиметься дізнатися про компанію та її цілі більше інформації.
-
Не ставити питань. Вас має цікавити не лише заробітна плата. Тому заздалегідь підготуйте собі 5-10 запитань про внутрішню структуру, залученість фаундерів в процеси, походження назви компанії, кейс з найгіршим клієнтом, внутрішні методи боротьби з перенавантаженням тощо.
-
Не бути відвертим. Завжди помітно, коли людина намагається приховати правду, хіба ви надзвичайно талановитий актор. Потрібно бути відвертим, чесним і не соромитися сказати, якщо щось не знаєте.
-
Багато розмовляти. Навіть, якщо ви хвилюєтеся, пам’ятайте, що тривалість співбесіди обмежена, тому намагайтеся відповідати по змісту і лаконічно.
-
Мати біле пальто. Складно повірити, що на всіх попередніх роботах були лише недоліки, а працівник ви ідеальний. Не соромтеся розповідали про свої слабкі сторони.
Раніше ми розповідали, що є причини, які змусять завершити співбесіду достроково. Якщо одна з таких речей трапляється під час розмови - ви можете піти геть не чекаючи закінчення.