Молитви від небезки: 2 сильні Псалми, які роблять дива — українською (ВІДЕО)

Езотерика та астрологія
Дарія Кириленко

Дарія Кириленко

Редактор стрічки новин

Дві сильні молитви при небезпеці
Псалми від небезпеки, фото: nickelbabe

Для вас — слова найсильніших молитов, які захистять від небезпеки

В Україні не вщухають обстріли зі сторони агресора. Проте чимало разів загроза зникала. Тисячі вірян стають на коліна перед Богом, благаючи в молитвах захисту і припинення війни. Раніше ми публікували молитву на понеділок , а тепер поділимося, які Псалми допомагають при небезпеці.

Здавна люди знають про дивовижну силу молитви. Особливо, якщо ідеться про Псалми. Від небезпеки рятують пісні Давида — 51 і 90 . Коли ви відчуваєте загрозу, починайте молитися цими Псалмами. Якщо на пам’ять читати молитви не виходить, включайте відео.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:

Псалми при небезпеці — українською:

Псалом 90

Хто живе під покровом Всевишнього, хто в тіні Всемогутнього мешкає, той скаже до Господа: “Охорона моя та твердине моя". Боже мій, я надіюсь на Нього”. Бо Він тебе вирве з тенет птахолова, з моровиці згубної. Він пером Своїм вкриє тебе, під крильми Його заховаєшся ти. Щит та лук його — правда. Не будеш боятися страху нічного, ані стріли, що вдень пролітає, ані зарази, що в темряві ходить, ані моровиці, що нищить опівдні.

Впаде тисяча збоку від тебе, і 10 тисяч праворуч від тебе, до тебе ж не дійде! Тільки своїми очима подивишся, і заплату безбожним побачиш. Бо Господа, охорону мою, Всевишнього ти учинив за своє пристановище. Тебе зло не спіткає, і до намету твого вдар не наблизиться, бо Своїм Анголам Він накаже про тебе, щоб тебе пильнували тебе на всіх дорогах твоїх.

На руках вони будуть носити тебе, щоб не вдарив об камінь своєї ноги! На лева і вужа ти наступиш, левчука і крокодила ти будеш топтати. Що бажав він Мене, то тебе збережу. Зроблю Його сильним, бо знає Ім’я Моє він. Як він Мене кликатиме, то йому відповім. Я з ним буду в недолі, врятую його та прославлю його. І довгістю днів я насичу його, і він бачити буде спасіння Моє!

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:

Псалом 51

Чого хвалишся злом, сильний? Зловживаєш милосердям кожен день. Неправду висловлює язик твій, як бритва вигострена — таке твоє лукавство. Ти полюбив зло більше, ніж добро, більше — неправду, ніж говорити правду. Ти полюбив слова погибелі, розмову улесливу. За те знищить тебе Бог до кінця, викине тебе і виселить тебе з дому твого, викоренить тебе із землі живих.

Побачать це праведні і убояться, посміються над тобою і скажуть: “Ось чоловік, що не у Бога шукав собі сили, а сподівався на силу багатства свого, та зміцнювався злочинством своїм”. А я мов оливкове зелене дерево в домі Божім. Я уповаю на милість Божу повік. Буду вічно славити Тебе, Боже, за все, що ти вчинив для мене. Буду надіятися на ім’я Твоє, бо Ти — милостивий до праведних Своїх.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:

Раніше ми публікували молитву до Святого Духа. Нехай слова цієї молитви допоможуть вам, а Всевишній благословить і захистить від усього зла.