Найкрасивіші та найдивовижніші театри світу та України (ФОТО)

Список особливих театрів світу
27 березня у всьому світі відзначають День театру. У більшості міст театр можна відвідати навіть не дивлячись виставу, а просто влаштувати екскурсію. Адже вони можуть заворожувати архітектурою, унікальністю та красою.
Театри подобаються не лише театралам. Навіть якщо ви не прихильник опери, балету чи вистави, хоча б раз у житті потрібно відвідали це особливе місце, щоб відчути цю унікальну атмосферу. Ми пропонуємо подивитися на найкращі театри світу та України, які не залишать вас байдужими.
Opera de Monte Carlo, Князівство Монако
Опера Монте-Карло або Великий Театр Монте-Карло на 524 місця справді розкішна будівля, яка збудована у 1870-1879 рр. Театр був урочисто відкритий у 1879 році виступом Сари Бернхардт.
Королівський оперний театр, Лондон, Великобританія
Королівський оперний театр у Ковент-Гардені є результатом об’єднання трьох будівель, присвячених опері. Він збудований у 1732 - 1858 рр і вміщує 2256 місць. Тут виступали Пласідо Домінго та Лучано Паваротті.
Опера Гарньє, Париж, Франція
Розкішний палац Гарньє на 1900 місць будувався з 1861-1875 рр. Фасад прикрашають скульптури, що уособлюють гармонію, поезію та музику, Стеля, розписана Шагалом, яка представляє 14 відомих робіт, була додана в 1964 році.
Королівська опера Версаля, Версаль, Франція
Королівська опера Версаля була закінчена вчасно до одруження Людовика XVI з Марією Антуанеттою та була урочисто відкрита під час весільних святкувань. Чудова акустика та розкішні декорації мають змогу побачити одночасно 712 людей.
Театр Сан-Карло, Неаполь, Італія
Театр постраждав від пожежі в 1816 році, але тосканський архітектор Антоніо Нікколіні відновив його первісний вигляд. Гігантська сцена може витримати вагу коней, верблюдів і навіть слонів.
Театр Ла Скала, Мілан, Італія
Заснований імператрицею Австрії Марією Терезією. Свою назву театр отримав від церкви Санта Марія алла Скала, на фундаменті якої він був побудований.
Гран Театро Ла Феніче, Венеція, Італія
За свою історію будівлю тричі зрівнювали з землею пожежі та буквально відроджували з попелу. Період будівництва: з 1789 по 1792 рр., перебудований в 1836 р. і в 2003 р.
Метрополітен-опера, у Нью-Йорку
Метрополітен-опера – це єдиний в США постійно діючий оперний театр. На сцені Метрополітен-опера виступали такі українські співаки як: Бела Руденко, Анатолій Солов’яненко, Інна Бурська, Андрій Добрянський, Іванна Мигаль, Людмила Монастирська та інші.
Пекінський центр виконавського мистецтва, Пекін
Його ще називають народним театром та «Перлиною на воді». Гігантське яйце зі скла і титану створене архітектором, французом Полем Андре до Олімпійських ігор, які проходили в столиці Китаю в 2008-му році.
Театр знаходиться на острові посеред озера, тому відвідувачі мають пройти по майже 80-метровому підводному тунелю, звідки потрапляють в окреме місто зі своїми вулицями, площами, торговими центрами, ресторанами, зонами для відпочинку та розваг. Сам театр має три основі зали, які разом можуть вмістити близько 5000 глядачів.
Одеський національний академічний театр опери та балету, Україна
Велична будівля, яка не лише захоплює своєю архітектурою, а й є важливим культурним центром, який приваблює туристів з усього світу розташована у самому серці Одеси. Одеський театр опери та балету був відкритий за ініціативою герцога Ришельє, коли місту було лише 15 років. Прем’єра відбулася у 1810 році, а сама будівля, яка нагадувала античний храм, вміщала до 800 осіб.
Київський державний академічний театр ляльок, Київ
Найстаріший ляльковий театр України, заснований у 1927 році. У 2002 році, за значний внесок у розвиток українського театрального мистецтва, театр отримав статус академічного.
Раніше ми пропонували подивитися на найкрасивіші вокзали Європи. Вони здатні заворожити з першого погляду.