Alyona alyona показала свого нового бойфренда і вперше розповіла про нього (ВІДЕО)

Alyona alyona показала свого нового бойфренда і вперше розповіла про нього (ВІДЕО)

Популярна українська реперка alyona alyona розсекретила ім'я свого нового обранця. Після стосунків із музикантом Yoxden вона намагається не афішувати особисте життя, однак і тримати його в суворому секреті теж не намагається. То хто ж її новий коханий - подробиці на HOCHU.ua!

Оцінка
- 4.5 з 5 можливих засновуючись на 2 голосів
Related video

В інтерв'ю Маші Єфросиніній alyona alyona розповіла, що познайомилася зі своїм бойфрендом у Мережі. Виявилося, що вони працюють в одній сфері, адже Володимир музикант і пише клубну музику. І хоча поєднувати свою творчість пара не планує, чоловік допомагав артистці з написанням пісні "Викину 2".

Читати також"Я проходжу етап змін у своєму житті": Alyona Alyona пояснила, чому вирішила взяти творчу паузу (ВІДЕО)

За словами Альони, вона не намагалася приховати ці стосунки, але водночас і не робила з цього інфопривід. Таке рішення вона прийняла після невдалого досвіду публічних стосунків із тік-токером Денисом, більш відомим під псевдонімом YOXDEN. А нинішній обранець лише підтримав її рішення.

Я його не ховаю. Просто я не хочу про це (стосунки - прим. ред.) вести регулярний контент, пости якісь робити і робити сімейний блог, як у мене була спроба перед цим. Тому що це вплинуло на стосунки. Я отримала досвід публічних стосунків, це завжди морально тисне на тебе. Я вирішила, що про наступні стосунки я не хочу розповідати,

- розповіла alyona alyona.

Читати також"Коли кажуть, що люди в тілі незвабливі"… alyona alyona вразила мережу оголеними танцями (ВІДЕО)

Нагадаємо, раніше alyona alyona розповіла, як люди знущалися з неї через зайві кілограми. Виявилося, що навіть батьки висміювали її фігуру.

Підписатись Підписатись

Зараз читають

Останні новини