Леся Нікітюк зізналася, чи вільне її серце (ФОТО)
![Леся Нікітюк зізналася, чи перебуває у стосунках Телеведуча Леся Нікітюк](https://hochu.ua/static/content/thumbs/780x468/4/e5/7ink7h---c5x3x50px50p--3860ee564a51d82f7aeb514c0a0aee54.jpg)
Телеведуча заявила, що виступає за вільні стосунки
Популярна українська телеведуча Леся Нікітюк, яка одночасно зробила чотири пластичні операції, несподівано заговорила про своє особисте життя. Зірка зізналася,чи перебуває вона у стосунках. Подробиці - в нашому матеріалі.
21 лютого у себе в Instagram Stories знаменитість влаштувала рубрику “запитання - відповідь”. Допитливі фоловери вирішили поцікавитися у неї, чи перебуває селебритіс у стосунках.
36-річна теледіва вразила користувачів своєю відвертою та несподіваною відповіддю. Як виявилося, Леся Нікітюк надає перевагу вільним стосункам, і саме такі взаємини в її житті наразі присутні.
Конкретно зараз я у вільних відносинах. Open relationship.
Нагадаємо, раніше ми писали про те, як Леся Нікітюк продемонструвала, як її батьки зустріли її з подругою у себе вдома. Це справді був вельми теплий родинний український прийом. Як бачимо з кадрів, батько Нікітюк тримає у своїх руках рушник та таріль, на якій стояла наливка у чарці для Лесі і її подруги.