alyona alyona зізналася, що на Євробаченні 2024 Україну могли дискваліфікувати: і ось чому

Новини шоубізнесу
8 628
Юлія Кацаєва

Юлія Кацаєва

Заступниця головного редактора

alyona alyona та Jerry Heil
Фото: Getty Images

Реперка зізналася, що їм було заборонено згадувати війну, проте представниці України не побоялися обійти жорсткі правила конкурсу

Аполітичні правила Євробачення є досить критичними, проте цього року не тільки делегація України могла на світовій арені висловитися щодо війни . Однак, як зʼясувалося, через це участь дуету alyona alyona та Jerry Heil на міжнародному пісенному конкурсі була під загрозою. Що про це відомо — розповідаємо на Хочу!

Після фіналу Євробачення 2024 реперка Альона Альона повернулася в Україну, де встигла зустрітися не тільки з батьками , але і з журналістами, які підготували чимало запитань для представниці України. Як повідомляє “Детектор медіа”, під час конференції зʼясувалося, що через розповсюдження на міжнародній арені інформації щодо війни в Україні, нашу делегацію могли дискваліфікувати.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:

При чому, за словами реперки, таке рішення продюсерів міжнародного пісенного конкурсу могло б повпливати та на майбутню участь України на Євробаченні. Однак артистки розуміли, наскільки важливою під час трансляції була згадка російського вторгнення і згадки про українських полонених , яких утримує рф.

Такого шмону не було ніколи. Якби нас дискваліфікували, наступного року взагалі б не пустили. Там заклеювали будь-який напис, будь-який бренд, якщо в тебе десь на нігтях, на обличчі, тобто аполітичне пресування було дуже великим. Не дай бог якийсь заклик. І ми, ризикуючи, таємно вирішили всі отакі повдягатися,
— зазначила alyona alyona.
alyona alyona та Jerry Heil і їх делегація на Євробаченні 2024
Фото: instagram.com/alyona.alyona.official
ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:

Нагадаємо, нещодавно ми повідомляли, що Євробачення 2023 від України стало "Найкращим шоу у прямому ефірі". Його ведуча Юлія Саніна особисто навідалася у Велику Британію, аби отримати премію BAFTA TV Awards 2024 .